Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami gyógyszert szemölcsre?

Figyelt kérdés
A kezemen van kettő, eddig nem foglalkoztam vele, de most már kezd zavarni és szeretném eltüntetni. Ilyen házi műtét jellegű eljárásokat kihagynám.
2019. jún. 27. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászhoz kell vele fordulni.

Kamaszkoromban leszedettem egyet.

Katona koromban ültem az őrbódéban, és koncentráltam az ujjamon levőre, és egy idő után eltűnt.

Azóta csak szaporodnak rajtam, talán évente egy, vagy kevesebb, de semmit sem teszek ellene.

Legutóbb az aszpirinről hallottam, hogy érdemes rászórni, de azt sem próbáltam ki.

2019. jún. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szemöldök csipesszel leteptem, utána 1 napra leragasztottam a patikában vásárolt majdnem tiszta fertőtlenítő szesszel és 3 nap múlva már nyoma sem volt!

Vigyázni kell hogy a szemölcs vére ne kerüljön máshova mert akkor ott is kialakulhat! De lehet kapni a patikában, dm ben, rossmanban szemölcs leszarito eszközöket.

2019. jún. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!