Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Holnap este megyünk étterembe,...

Holnap este megyünk étterembe, ahol minden finomság lesz. Mit egyek egész nap, hogy nyugodtan tudjam megenni a vacsorát?

Figyelt kérdés

Figyelek a táplálkozásomra, de nem tudom, hogy egy ilyen vacsora miatt esetleg kevesebbet kéne ennem a nap folyamán, vagy sem.. Nem szeretném magam éheztetni, de a makrókra oda szoktam figyelni.

Mit javasoltok? Mit egyek reggel, tizoraira és ebédre?



2019. júl. 7. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én múltkor egy esküvő előtt egy nappal már nem ettem, de ha te erre odafigyelsz akkor valami könnyűt egyél aznap joghurt, gyümölcs ilyesmi szerintem
2019. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mik azok a makrók, amikre figyelni kell ?
2019. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem makrók alatt azt érti, figyel rá hogy megfelelő arányban legyen a zsír, szénhidrát és fehérje fogyasztása.


A kérdésre válaszolva meg tudok ajánlani egy kevés zabkását reggelire, egy almát tízóraira meg valami egyszerű salátát ebédre, vágj össze néhány zöldséget, és kész, az nem sok kalória. Nem vagyok szakértő vagy ilyesmi, de én ezt tenném.

2019. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A végén egy "lájchtos" tonhal salit kértem :)

2019. júl. 9. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!