Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyümölcs és zöldség hiánya miatt?

Gyümölcs és zöldség hiánya miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Évekig kb két évente évente voltam beteg, de 2-3 éve viszont egyáltalán nem tudok semmilyen gyümölcsöt és zöldséget enni mert savam lesz és hányok. Sok gyümölcsöt kipróbáltam azóta annyira ennék de nem megy. És emiatt lehet h mostanában kb havonta lebetegedek?

2019. júl. 8. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A vitaminhiányt próbáld meg pótolni. Ezenfelül banánt nyugodtan ehetsz, illetve zöldségeket is, azok nem savasak.

Valószínűleg a megfelelő tápanyag hiány miatt legyengült a szervezeted. Béres cseppel és multivitaminnal próbáld helyre állítani, a hányás miatt lehet h helyre kellene állítani a bélflórádat is probiotikummal (ártani nem árthat az sem).

2019. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem savas a banán meg a zöldségek egy része, de azok se mennek, ugyan az az érzés
2019. júl. 11. 03:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem itt az a probléma, hogy tartasz az ilyen ételektől, és annyira beparázod magad hogy hányás lesz belőle. Itt belül van a gond, próbáld meg pl joghurtba tenni egy pár szem epret, meg feldobni magvakkal, csokival. Ne agyalj azon, hogy ettől hányni fogsz, mert ez pszichésen dől el. Az a baj hogy ezekhez kötöd a hányás erzetét, a tested normál esetben nem reagálna így, csak beplacebozod magadnak. Nem kell sokat enned, mindennap csak nagyon kevés is már siker, ha az már megy akkor fokozatosan emeld az adagot. Addig is figyelj oda a vitamin bevitelre.
2019. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!