Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Miért nem hízok?

Rendesen odafigyel a napi kalóriabevitelre és makrotápanyagokra is, próbálom ezeket egészséges formában bevinni. A szénhidrátbevitelem magas, de próbálom visszaszorítani olyankor. Rendszeresen lejárok edzőterembe, de sajnos folyamatosan változik a testsúlyom, van hogy 3 kiló eltérés is lehet két nap között. 75 kiló fölé még nem mentem. Pár infó: ektomorf testtípus, fiatal, 187 cm magas, 73 kiló. 3520 kalóriát viszek be naponta, ebből 446 g szénhidrát, 155 g fehérje és 114 g zsír.

Keress kérdéseket hasonló témákban: hízás, testsúly, ektomorf, edzés, kalória

júl. 12. 12:45  Privát üzenet  

A válaszok
Testépítés kategóriában kérdezősködj!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 12. 12:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Alszok eleget, az anyagcserém nagyon gyors.

# 2/3Időpont júl. 12. 15:08 Privát üzenet
Bazita nevű felhasználó válasza:

Ha tudsz angolul, ez segíthet:

[link]

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont júl. 13. 21:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyre csak hízok, nem tudom hogy állítsam meg!? Éhezzek? 33 N
Nem hízok, mit tanácsoltok mit tegyek?
Szerintetek ez a baj a kóla attól hizok?
Hogy lehet az, hogy valaki össze eszik mindent, mégis sovány marad, én pedig bármitől hízok?
Folyamatosan hízok, segítenètek a mozgásba ès az ètrendembe?
Folyamatosan hízok, miért?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!