Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Szerintetek ennyitől lehet hízni 1 nap alatt? Vagy egyáltalán lehet hízni?

Ezt ettem eddig ma:

5 db natúr extrudált kenyér 5 db csirkemell sonkával és 1 db ömlesztett szendvicssajttal (elosztottam több fele)

Aztán ehez ettem egy kevés uborkát és egy fél paradicsomot.

Késöbb ettem tízóraira 2 db teljes kiörlésű kenyeret (szeletelt 30g) és 2 db csirkemell sonkát és ehez ittam egy kevés kakaót (zsírszegény cukrozatlan kakaóporral)

Ebédre pedig egy kisebb adag bolognai spagettit sajt nélkül.

Vacsorára pedig valószínű hogy valami gyümölcsöt vagy pároltzöldséget eszek majd.

Keress kérdéseket hasonló témákban: egészség, hízás, étel, táplálkozás

júl. 12. 13:30  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy minden nap edzek 1 órát.

# 1/4Időpont júl. 12. 13:33 Privát üzenet
Vaki már egy mosolytól is hízik és van aki ehet amennyit akar, nem tud hízni.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 12. 13:33 Privát üzenet
Ez koplalás

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont júl. 12. 13:58 Privát üzenet
Most fogyni, vagy hízni akarsz? Ha neked jó, hogy kb. semmit nem eszel, akkor csináld.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont júl. 12. 17:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nutricia Nutrinkről mi a véleményetek? Hirtelen fogytam sokat, és szeretnék hizni de nagyon nehéz, rendes kajálástol nem hizom. Ezt irták fel, és nem ismerem. Hatásos?
Tudnátok mondani olyan ételeket, amiktől viszonylag gyorsan és sokat lehet hízni?
Ennyitől hízni fogok egy grammot is?
Meg tudnátok mondani, hogy ezek az ételek mennyi kalóriát tartalmaznak? Lehet ennyitől hízni?
Ennyitől hízni fogok?
Nem szeretnék sokat hízni, minden reggel gyümölcsöt eszem ebédre levest vagy vettem sokmagvas tönkölybúzakenyeret azt az igazi feket kenyeret. Ennyitől nem fogok 20-30kilókat...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!