Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segitene nekem abba valaki...

Segitene nekem abba valaki mitől hiznék meg a legjobban? Mert van bennem 42 kiló és fel szeretném vinni vagy 60-65kg ra nem tudná valaki mitől hiznék a leg jobban?

Figyelt kérdés
segitene, nekem, abba, valaki, mitől, hiznék, meg, a legjobban? mert, van, bennem, 42 kiló, és, fel szeretném ,vinni vagy 60-65kg ra nem tudná valaki mitől hiznék a leg jobban?

#ABBA #hiznék meg a legjobban? mert #van bennem 42 kiló és fel szeretném vinni #60-65kg ra #hiznék a leg #jobban?
2019. júl. 13. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Testtömeg-index kalkulátort töltsd ki, mert számít a magasságod és az életkorod is!

Még az is sokat segít, ha a hozzád legközelebbi Efi-irodába elmész konkrét tanácsokért!

Egyébként nem híznod kell hanem tömeget növelni!

(el tudsz képzelni magadon több mint 20kg zsírt?)

2019. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát nem :) :)
2019. júl. 13. 20:02
 3/14 Bazita ***** válasza:
Ha nem zsírosodni szeretnél, akkor én konditermi edzést javasolnék kalória többlettel. De alapvetően a zsír a leginkább kaloriadus kaja, szóval azokra is lehet hangsúlyt fektetni.
2019. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Aha értem köszi de arc ra is szeretnék hizni mert be van esve nagyon az arcam és sajnos még tegnap azt is észre vettem h kicsit kint a bordám is még szerencse hálát adok az urnak h még élek!!! azért kérek tanácsot hogy tudjam mitől hiznék meg!!! :) :) :)
2019. júl. 14. 19:11
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy kicsit legyél türelmesebb!!

Egyébként ha kukorica lisztes tésztákat eszel sós vagy édes(mézes) feltétekkel az rövidtávon is megmarad rajtad, viszont a koleszterin szintre figyelj oda közben!

2019. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
renben köszi a tanácsot és azt hogyan csinályam meg? a kukoricás lisztes tésztát? :)
2019. júl. 22. 06:06
 7/14 Bazita ***** válasza:

azt megveszed készen. Aldiban lehet pl kapni

De kb bármilyen gyors szénhidráttól lehet hízni, nézd meg a populációs elhízottságot és a reklámozott ételeket.

2019. júl. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
okés köszi és a főt kajátol lehet hizni mibe van a leg több kalória? tölött káposzta akkor nokedli akkor káposztás tészta ezektől lehet? :) :)
2019. júl. 30. 17:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Kalória dús a töltött káposzta meg a nokedli, de fontos hogy mozogj sokat az ilyen étkezések előtt félórával, és ha lisztes dolgot is eszel ne cukorral hanem mézzel légyszíves!!

A tejtermékek is hizlalnak, de ne fogyaszd őket egy időben hússal-ezt BioGabitól halottam és nekem bevállt, tehát ha töltött káposzta akkor ne sima tejföllel hanem natúr kókuszkrém vagy laktózmentes tejföl, és a sajtos szendvicset vagy hambit is ugyanígy!

2019. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Aha én arra is gondolok h nem a feszülcségtől nem hizok? mert mindig feszült vagyok meg ideges lehet hogy az is nem behatároza?? véletletlenül mert nap mint nap az vagyok!! sajnos!!! :( mert sokan ajánlották h nekem nyugalomra lenne szükség!!!
2019. aug. 1. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!