Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segitene nekem abba valaki...

Segitene nekem abba valaki mitől hiznék meg a legjobban? Mert van bennem 42 kiló és fel szeretném vinni vagy 60-65kg ra nem tudná valaki mitől hiznék a leg jobban?

Figyelt kérdés
segitene, nekem, abba, valaki, mitől, hiznék, meg, a legjobban? mert, van, bennem, 42 kiló, és, fel szeretném ,vinni vagy 60-65kg ra nem tudná valaki mitől hiznék a leg jobban?

#ABBA #hiznék meg a legjobban? mert #van bennem 42 kiló és fel szeretném vinni #60-65kg ra #hiznék a leg #jobban?
2019. júl. 13. 17:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Citromfűtea!!
2019. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
És zsiros kenyér szalonnával? mert azt mondják adtól is lehet hizni !
2019. aug. 15. 03:32
 13/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, mindig kételkedj az ilyen kijelentésekben!!

A zsír nem hizlal sem a szalonna, a kenyér pontosabban a fehér-liszt igen, de semmiképp nem javaslom, hogy finomított cukorral, finomított lisztel és finomított olajjal próbálj hízni, mert a zsírpárnákat leszámítva a következménye az lesz, hogy a hasnyálmirigyed felmondja a szolgálatot mert az állandó vércukor szint ingadozás miatt kimerül!

Fokozatosan, de teljes mértékben iktasd ki a gyorsan-felszívódó szénhidrátokat lassan-felszívódókra és azokkal lesz tartós a tömegnövelésed és közben meg is előzöd a betegségeket amit a hagyományos kajálással összelehet szedni!

A következő kérdés vagy probléma ami ilyenkor jön az az egészséges kaják ára, ezzel az a helyzet hogy a hagyományos konyhával sokat lehet spórolni rövidtávon viszont hosszútávon iszonyú drága gyógyszerekhez vezet, elég csak a szuvas fogakra vagy az ízületi és egyéb gyulladásokra gondolni, de a lista szinte végtelen amit persze megelőzhetsz!!

A következő kérdés vagy probléma az a környezeted(család, barátok) kritikája, lebeszélő szándékuk, mivel ha ők nem reform-konyháznak és eddig is megvoltak valahogy akkor "nehogymá" pont te lógj ki a sorból, "nehogymá" pont te változtass "ki vagy te hogy tudd a tutit", ezt le kell zongoráznod velük, hogy megértsék aki pedig nem érti vagy nem is akarja annak az orra alá dörgölheted később az eredményeid, ha megbetegszik és mutathatsz neki alternatívát, hogy ő is változtasson!

Gondolj csak bele, milyen leterhelt az egészségügyi rendszerünk persze nem csak az ellátásra szorulók miatt, hanem a hibás politikai hozzáállás miatt is, de képzeld csak el, ha azt a rengetek "nyavaját" ami megelőzhető az étkezésen keresztül azt megelőznék akkor mennyire felszabadulna az a leterhelt rendszer!

(ez persze utópia, de mindenesetre elgondolkodtató)

2019. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
igen ebbe igazad van én is a környezetemre saccolok mert ha külön mennék akkor jobban lenne étvágyam is és 1 hónap aladt meg hiznék meg a másik az nekem a szüleim hiába kifőznek és nem kérdeznék meg h agyak e enni vagy ijesmi számukra levegő vagyok ez a probléma meg van egy kistesóm is mindig a szart beszélik és nincs étvágyam olyankor már hogy egyek mikor kimongya enyit erről
2019. aug. 18. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!