Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A stressztől nem Birok enni...

A stressztől nem Birok enni és hànyingerem van mindig ha eszek. Van valami megoldàs?

Figyelt kérdés

Egy szakitast probálok el felejteni màr 2 hete az első hétben nem ettem 3 napig a stressztől utàna szépen lassan kezdtem el de annyira fàj a hasam ma egy banànt ettem és azonnal hanyingerem volt szó szerint kín volt azt meg enni és már egy hete megy a hasam. Sokszor amikor az exem ír vagy képeken meglàtom akkor is erős hànyingerem lesz.

Mit csinàljak?


2019. júl. 17. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy buliba és keress magadnak egy pasit!

De komolyan! Megér ennyit egy szakítás, hogy nem eszel, meg rámegy az egészséged? Dehogy ér ennyit!

De a viccet félretéve, szervezz találkozót a barátnőiddel és menjetek el valahová, kapcsolódjatok ki, dobjanak fel, vagy menjetek el egy moziba és nézzetek meg valami jó vígjátékot ás máris jobb lesz a hangulatod.

2019. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz éhenhalni, majd lassan jobb lesz. Csak falatokat kapjál be. Ne izgasd magad még azon is, hogy nem eszel, majd visszaáll.
2019. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!