Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek normális ha kb...

Lídia Borház kérdése:

Szerintetek normális ha kb 162cm vagyok és 49kg? 16/L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék hízni ,de nem megy.

Valami ötlet ?



2019. júl. 18. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem szükséges híznod. Pont jól vagy.
2019. júl. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ennyi voltam 163 cm-rel, szerintem teljesen normális.
2019. júl. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha zsírt pakolsz magadra az nem túl előnyös hosszútávon, csak rizikó a nyavalyákra!

Lehet azért nem megy a gyarapodás mert gyors az anyagcseréd, de ha lassú-felszívódású szénhidrátokat helyezed előtérbe abból csak jól jöhetsz ki!

Fejlődésben van még a szervezeted, szóval legyél türelmesebb, később esetleg tömeget növelhetsz, ha lesz kedved hozzá, csak keres hozzá egy dietetikust a környezetedben!

2019. júl. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sovány

Tömegnövelő étrend, súlyzós edzés és a testépítés kategóriában kérdezősködj

2019. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! 16 évesen én is igy voltam, csak én kicsit más aránnyal. 155 cm mellé 42 kg.

Most 19 évesen kezdtem hizni a semmitől (nem eszek többet mint ezelőtt se nasit, nem sportolok, érettségi idő alatt szinte csak ültem, valoszinű amiatt hiztam. 155 maradtam 51 kilóval. (45 kg voltam 17 évesen. 1 év alatt szedtem fel ezt a 6 kilot)

Lemenni persze nem akar. Ne aggodj, fogsz hizni, csak aztán vigyázni kell az alakra. Persze én igy jobban érzem magam :)

2019. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen rendben vannak az arányok. De ha másképp látod jónak, nem az én dolgom megítélni. Neten egyébként rengeteg tömegnövelő diéta van. De javasolt mellette mozogni is. Kissé ellenmond ugyan egymásnak, de csak zsírban felszedni minden csak nem esztétikus. De utóbbi szintúgy csak szerintem :D
2019. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!