Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ettem őszibarackot, aszaltszil...

Ettem őszibarackot, aszaltszilvát és aludttejet és borzasztó hasmenés kapott el engem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Miután megettem az előbb felsorolt 3 ételt, 30 perc múlva egy erős hasi görcs után összef*stam magam, majd rohantam a WC-re, ahol könnyfakasztó görcsök közepette erősen ment a hasam, illetve puffadt, feszült, hangosan korgott.

Mit tegyek? Segítsetek, már nem bírom tovább. Hajnali 3 óta itt szenvedek a WC-n, nem bírok felállni, mert hatalmasra puffadt a hasam és nagyon erősen görcsöl is.

Előre is köszönöm a válaszokat! 22/L



2019. júl. 20. 09:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

Mindenek előtt gratulálok. Sikerült azt a 3 fogást kiválasztanod, amit elsősorban arra ajánlanak, hogy minél több időt tölts azon a helyen, ahol most is vagy. Ezekből 1 is elég az emésztőrendszer beindításához, a 3 együtt meg...


Kezdésnek én meghánytatnám magam (ha nem bírod, hagyd ki), mielőtt még többet feldolgoz a gyomrom a tartalmából, aztán jöhet a széntabletta, vagy a szénpor, ha csak az van. Ha meg nem javul a dolog, akkor hívd az ügyeletet. Kellemetlen lesz kimagyarázni a dolgot, de ezzel jársz a legjobban.

2019. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezek önmagukban is hajtanak, így együtt meg garantált a siker.

Én nem vennék be szénport, előbb-utóbb nem lesz már minek kijönnie és akkor elmúlik. Fontos, hogy igyál sokat (3-4 litert ma), nehogy kiszáradj.

2019. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fosasnal egyetlen dolgot szabad csinalni: potolni a vizet, es addig fosni amig kell. Semmi olyat nem szabad bevenni, amitol leall, ugyanis attol a gyomrod nem fogja tudni kimosni a beleidbol a sok bacit.
2019. júl. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bezzeg meg ez sem segit!
2019. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
3, mitől lenne a belében baci, ha tudjuk, hogy mitől van hasmenése?
2019. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Biztos jó nagyokat pukiztál a puffadástól kérdező. A szagra különösen kíváncsi vagyok gondolom volt egy kis aromája🥰🥰🥰🥰🥰
2021. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Elképzeltem hogy óriásiakat fingasz a wc-be szenvedés közben és a szagot meg magad felé legyezgeted 🙂
2021. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
@5 az emberi test, meg úgy az élőlények általában, egy rakat baciból állnak. :)
2021. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Én imádok pukizni és a WCn ülve fosni, most is megy a hasam a hashajtótól 🥰🥰
2023. ápr. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Alig vagytok betegek
2023. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!