Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kamaszok! Ti milyen időpontokb...

Kamaszok! Ti milyen időpontokban jártok haza este?

Figyelt kérdés

Voltak viták mire ezt elértem, de 14-15 évesen már a hajnali háromből se volt semmi,ha akkor mentem haza. Igazából utáltam otthon lenni, kint pedig olyan nyugodt volt minden. Volt hogy ittam/szívtam, de legtöbbször nagyon mély beszélgetésekbe, eszmecserékbe bocsájtkoztam felnőtt barátaimmal. Nem mondom hogy nem kötöttek belém, nem igazoltattak, de valahogy mindig megűsztam.

Csak hallom hogy sokakat el se engednek (nem mintha engem engedtek volna), a másik fele meg az aberrált bulihelyeken lopja a "napot."

Ti meddig vagytok kint? Mit csináltok?



2019. júl. 24. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok kamasz, de azért még emlékszem a kilencvenes évekre. 14-15 évesen még nem maradoztam ki, óriási üvöltözés volt belőle, ha anyámék szerint későn értem haza, ami úgy este nyolc körül volt értendő. Igaz, apám kizárólag üvöltve tudott kommunikálni, és volt egy ilyen heppje, hogy neki kordában kell tartania a "nagy ló kamaszt", különben "elkanászodik". Ez, és bizonyos más dolgai elég komoly verést eredményeztek neki pár évvel később.


16-17 évesen már szartam a hisztijébe. Elindultam sétálni a kutyámmal, és nem jöttem haza néha hajnali háromig. Szórakozóhelyekre sosem jártam, mert elképesztő szociális fóbiáim voltak, főleg mivel tele voltam szorongással a fater gyökérségei miatt, és nem tudtam sehol feloldódni, csak egyedül. Ettől függetlenül természetesen minden rossz volt, amit csináltam.

2019. júl. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig otthon voltam legkésőbb 22:00 és sosem volt ebből vita. Persze volt, hogy később indultam el, de akkot csak sétálni és hamar visszajöttem.
2019. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sötétedésre. Vagy ha valakinél vagyunk és tudják a szülők, hogy biztonságban akkor természetesen maradhatunk tovább is. Max értünk jönnek vagy hazavisznek. :)
2019. júl. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
8ra otthon voltam, ha nem így lett volna, megmondtam, hogy mikor megyek, hogy ne aggódjanak. Ha azt mondtam, hogy 2re otthon leszek és hol érnek el, le volt tudva. Sosem volt belőle gond.
2019. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Van mikor 10, van mikor 4, tehát bármikor, ha elmondom hogy hova megyek akkor nincs belőle gond.


16/f

2019. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%
8-ra mindenkinek otthon kell lennie🤣
2021. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!