Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Thomann nevű oldal megbízható?

A Thomann nevű oldal megbízható?

Figyelt kérdés
Szeretnék balkezes gitárt venni, és rátaláltam erre az oldalra ahol nagyon színes a választék. Szeretnék majd később innen rendelni, elég megbízható? Forinttal lehet fizetni?

2019. júl. 24. 09:23
1 2
 1/11 Helmuth von Moltke válasza:
Igen megbízható. Ha kártyával fizetsz, kb mindegy mi a valuta.
2019. júl. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld
2019. júl. 24. 10:10
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, jó a Thomann, de van magyar vonatkozású elérhetősége is, itt forintban fizethetsz:

[link]

2019. júl. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaj, dejó! Köszönöm szépen!
2019. júl. 26. 19:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Európa legnagyobb hangszeráruháza. Megbízható.
2019. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát hogy mnennyire megbízható majd kiderül.

2021.01.31. én 400eFt értékben rendeltem terméket. PayPal-al kifizettem. Másnap egy fuvarozóval (mert súlyos) feladták. Milyen fuvarozó, hogy lehet nyomon követni, semmi infó. De ez nem zavart különösebben.


Kicsit bizonytalan lettem a garanciában, ugyanis a gyártó supportjánál azt mondták a garancia csak akkor érvényes ha abban az országban használják renszeresen ahol vásárolták. Megkérdeztem a Thomann-t, vissza lehetne-e még a termék átvétele előtt mondani a terméket? Azt mondták hogy rendben, megkérdezik a fuvarozót, és visszhavíják a terméket. (Mondjuk én még nem visszamondani akartam, csak elvi lehetőséget kérdeztem... de ha így alakult most már hagytam). 2022.02.08-án azt mondták a fuvarozozó visszaigazolta hogy már úton van a termék vissza.


Pár nap múlva kértem, hogy akkor a pénzt is visszaadtahtnák tekintettel hogy mivel a terméket még csak nem is léttam, a visszafuvart sem én intézem. Így a termékkel bármi is történik (megsérül, eltűnik, stb), az biztosan nem nekem felróható ok. Sőt azt sem tudhatom egyáltalán elindult-e vagy sem, hiszen nem láttam. Erre azt válaszolták, értik... de a cég policy-je, hogy vissza kell érkeznie a termékre. Jó...


A lemondás óta eltelt 2 hét. Eddig se pénz, se termék. Mondjuk aggodalomra azt gondolom még semmi ok. De ha valami miatt nem fizetik vissza az árát (pl elkallódik a visszaárú, adminisztratív hiba történik), hát nem kis pályás lesz pereskedni velük, tekintettel hogy németek.

2022. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Javítás: 2022.01.31-én rendeltem
2022. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát eljött az idő, hogy a megrendelés után 3 héttel és a visszamondást követő 2 héttel később rákérdezzek a Thomann-nál... hogy most mi lesz? Mert jelenleg se a kifizetett ~1000 EUR-t, se a terméket nem láttam. A megrendelés pedig státusz szerint kiszállítva és lezárva...


Még ha pereskedés nélkül vissza is kapom a pénzem, már most nem szimpatikus hogy a soha nem látott áruért nekem kell visszakuncsorognom a pénzem.

2022. febr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ELfelejtettem a történet végét leírni. Terészetesen visszakaptam az összeget. Egyedül ami nem tetszett benne, hogy a visszaárú beérkezést megvárták. Úgy, hogy az sosem járt nálam, hiszen még a kiszállítás alatt visszafordították a futárt.


És itt nem nagyon értem mit vártak, hiszen a visszaárúval kapcsolatos események miatt (sérülés, elvesztés, sosem beérkezés, stb) nekem felróható ok nem merülhet fel. Ezek szerint aa nem érkezik vissza, akkor talán nem kapok visszatérítést? Ez kicsit aggasztó volt, és számomra érthetetlen. Mindegy...

2022. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó kieg. De szerintem igen, megbízható. Magyarul is tudnak kommunikálni, és elég segítőkészek.
2022. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!