Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayen szeretnék rendelni, de...

Ebayen szeretnék rendelni, de a szállítási határidő aug.12-március 23. Ez normális?

Figyelt kérdés
1x már megrendeltem egy másik eladótól, de az törölte magát, így nem kaptam meg. És hát nem márciusban szeretném megkapni.
2019. júl. 24. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Az nem. Áltslában 1-2hónspot kell várni a cuccokra nem fél évet.
2019. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyedüli, találkoztam már hasonlóval. Általában rövidebb, de pár dolognál, amit vettem volna, csak ilyennel találkoztam, máshol meg 1-4 nap volt ez az időszak.

Több dologból adódhat, amire csak tippelni tudok.

Egyik, hogy a hirdetett dolog nincs az eladó birtokába, ő is beszerzi valahonnan, de nem megy sűrűn ez.

Én magyar webáruházban dolgozom, üzletünk is van. Van olyan márkánk, amire veszünk fel rendelést (nincs raktáron), de kb. évente 1-2 alkalommal rendelünk be árut.

Amit valószínűnek gondolok, hogy csak úgy éri meg az eladónak, ha sok rendelést összevár.

Én pl. Indiából rendeltem orrkarikákat. Picike, kis értékű termék, és hajóval jön Európába. Nem egy 3 dolláros, 4x4x1 cm-es csomaggal fog szaladni a speditőr céghez.

2019. júl. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!