Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nevezhető barátnak egy olyan...

Nevezhető barátnak egy olyan ember, aki nem köszönt fel a születésnapodon és nem figyel rád, mikor próbálsz komolyan beszélni hozzá?

Figyelt kérdés
Kimondhatom sajnos, hogy az életemben csak egy "barátom" van. Persze idáig azt gondoltam. A lényeg az, hogy a személy, aki a "barátom", sokat szeret kockulni (digitális játékokkal játszani pl. Ps4, xbox, Pc) ami általában nem is akkora baj. Kivéve egy-két dolgot. Nemrégiben, sőtt legtöbbször próbálok vele komolyan kommunikálni, de sajnos totál nem figyel rám. És ez mindig így van. Fogja magát és tovább játszik. Ezek után teljesen egyedül érzem magam és ez engem bánt érzelmileg. Még egy sajnos dolog, hogy életében neki sincs más, csak én, akivel tud különösen beszélni. Magyarán, egymásnak vagyunk. Csak a probléma, hogy őt teljesen körülveszi a játék világ. Szeretek én is játszani, de....én nem veszem ezt annyira a szívemre. Most, hogy pár napja kölcsön kapott egy digitális játékot, azóta nem is beszél velem. Azt, hogy hogyan bírom ki egyedül az életben? Általában zenékkel nyugtatom magam, vagy videókat nézek. De sokszor már ezek sem segítenek. Barátkozás terén nem vagyok a legjobb, de sokszor próbálkoztam..és hogyis mondjam. Elutasítottak. Már nemtudni mihez kezdjek. Lehet tényleg a sorsra kéne bíznom mind ezt. Mindenesetre, aki tud az segítsen. Köszönök minden hozzászólást!

2019. júl. 27. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevezhető barátnak.
2019. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valahogy sejtettem... :(
2019. júl. 27. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!