Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Revelation Online, kidob,...

Revelation Online, kidob, nemindul?

Figyelt kérdés

Letöltöttem Steamen, elötte Weboldaláról, mind2nél ugyan az a probléma.. Letölt tökéletesen, követelménnyel és a tárhelyel sincs semmi baj, elindítom, (MyGame.com-on belül ugye), aztan elkezd képernyőn tölteni, kisképbe, piros csikkal, majd utána, a 100%-nál, játékba dobás helyett, kidob, mintha megse lett volna nyitva/else lett volna indítva.. Tűzfal nem block-ol semmit ami okozója lehetne, vírusírtó is kivan kapcsolva, nem írt ki semmit, valamint mielött ez témába jönne, igen utána is néztem már, de választ nemcsak én nem kaptam erre a problémára, mások se, szóval akárhogy kerestem, h ne keljen feltennem itt ezt a kérdést.. Nemtaláltam megoldást, szóval itt a kérdés.. ^^`


Normális segítség nyújtást előre is köszönöm, a szokásos kötekedőknek meg csak annyi, h épp eszű ember általában semmibe veszi azt, ami nemtetszik neki, illetve amihez nem tud mit hozzá fűzni, ezáltal magad/magatok minősítetek az értelmetlen, hasztalan pár szavatokkal, ami nemis a témához kapcsolódik. Harmadik opció, a kritikálók, na nektek csak annyit, h felőlem okés, avval nincs baj ^^ amennyi ember, annyi vélemény, normális kinyilvánulással..



2019. júl. 27. 18:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!