Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek olyan embert, aki...

Ismertek olyan embert, aki ahogy 18 éves lett el is költözött otthonról?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi miatt és hogyan sikerült elmennie otthonról? És hogyan sikerült elkezdje az életét? És mennyire volt nehéz? És azóta hogy alakul az élete?

2019. júl. 27. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Én. 18 évesen kezdődött 5 év albérlet, majd egyetem után egyből házasság és közös lakás vásárlása. Azóta pedig már családi házba cuccoltunk át. Nehéz nem volt, mert szerencsére mindkét részről tudtak támogatni a szülők. Nélkülük szerintem most is albérletben élnénk.
2019. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én érettségi után rögtön feljöttem Pestre dolgozni, és 5 évig nővérszállón laktam. Ezután a párommal vettünk egy másfél szobás lakást, majd később egy nagyobbat. Mindkettőnknek volt ifjúsági takarékja, és a szülők is tudtak segíteni. De még pár évig fizettük a lakáskölcsönt.

Ez régen volt. Manapság már nem ilyen könnyű, sajnos...

2019. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!