Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha a barátnőm...

Miért van az hogyha a barátnőmre ránézek ő meg rám akkor röhögünk és valamikor tök hülyeségeken pl. ajtó el tudjuk magunkat nevetni ha együtt vagyunk ez normális?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Mert idiotak vagytok.
2019. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mostanra hozzá szokott a szervezetetek a gyógyszerhez, és emelni kellene az adagon, hogy ne jöhessen elő a fogyatékosságotok.
2019. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szedünk semmilyen gyógyszert!
2019. júl. 28. 10:20
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Mert jó fejek vagytok és szeretitek és megértitek egymást :)
2019. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonjuk:) vegre valaki segitett realisan latni a helyzetunket es hogy nem vagyunk idiotak!!!
2019. júl. 28. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A korral jár. Még fiatalok vagytok. Ebben a korban a lányok mindenen vihognak. Nem csak Ti!
2019. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány évesek lehettek, de 13 körül talán velem is előfordult hasonló. A kommenteket nem kell komolyan, magatokra venni jót nevettem némelyiken én is.:D Bizonyára a válaszíró sem gondolta komolyan.
2019. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!