Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a leggázabb...

Szerintetek mi a leggázabb dolog amit egy lány/ nő csinálhat részegen?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Eleve az a gáz, ha részeg. De ez nem csak a lányokra vonatkozik.
2019. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ha leírom úgy is törlik a választ

de elég sok gáz dolog van amit csinálhat egy ember nemtől függetlenül, de a lányoknál/nőknél különösen gáz

2019. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekelne, mert mikor iszom, másnap gáznak érzem magam... de akkora hülyeségeket én sem csinálok. Csak mondjuk nagyon elkezdek sírni, van mikor a semmiért es alig birom abbahagyni vagy volt amikor egy barátnőmmel rohadtul eltaknyoltunk a nappaliba, és nagyon hangosan beszélek
2019. júl. 29. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden gáz.

Pl.

Hányni (nyilvános helyen)

Hülyeségeket beszélni

Veszekedni, balhézni

Elesni (nyilvános helyen)

Gázosan pasizni, pl. hagyod, hogy fogdossanak, több pasival csókolózni. Durvább dolgokba inkább nem is részletezném.

De előfordulhat bárkivel, főleg ha még nem ismeri, hogy milyen hatással van rá az alkohol.

Szerintem próbálj meg ne annyit inni, hogy hülyén viselkedj.

Igazából szerintem minden gáz, amiről józanul azt gondolod, hogy bárcsak ne tettem volna.

2019. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Ezek is elég rosszak, de az sem jó, ha nem ismered még a saját anyanyelved sem, és ezért kénytelen vagy argóban beszélni és hibásan írni.
2019. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

- részeg hányás, ha nem WC-ben történik (pl. kerthelyiségben díszkertben, az utcán)

- káromkodva rikácsolás

- másokba belekötés, verekedés, balhézás

- foglalt pasira / csajra rámászás; szexuális zaklatás (a másik már megmondta, hogy nem akar tőle semmit, de folytatja)


nekem ezek a leggázabbak... nyilván van más is, ami ciki tud lenni, pl. hülyeségek beszélése, idióta nyerítés, bambulás, több pasival kavarás... de ezeket kicsit kevésbé tartom kínosnak.

2021. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!