Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Gödöllői...

Mit gondoltok a Gödöllői Szent Norbert Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Leginkább az oktatás érdekelne, tanárok képzettsége. Meg a társaság. Szeptemberben megyek oda és eléggé tartok az osztálytól/évfolyamtól. Nehéz beilleszkedni?

#oktatás #Gödöllő #SzentNorbertGimnázium
2019. júl. 30. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Az iskolát nem ismerem, de nem hinném hogy annyira más lenne mint a többi gimnázium.

Képek alapján szép karbantartott katolikus iskola.

Én is katolikus gimnáziumba járok, és nincsen okom panaszra (bár eddig csak katolikus iskolába jártam :) ).

Tanárok pedig mind mások. Mindig lesz olyan aki nem lesz színpatikus számodra. A tanításuk is változó, hiszen valaki lehet megérti a tanítását, valaki nem (szerintem ez is egyénfüggő).

A beilleszkedés pedig csak rajtad múlik. Vagy megfelelsz nekik, és megtűrnek, vagy önmagadat adod, és lesznek akiknek ellenszenves leszel, de biztosan olyan emberrel hoz majd össze az élet, hogy legjobb barátok lehetnétek.

Csak bízz magadban, és kitartóan tanulj.

Sok sikert kívánok a továbbiakban ;)

2019. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod nagyon hasznos volt! Én is sok sikert kívánok neked az életben és a céljaid elérésében! <3
2019. aug. 4. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!