Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debrecenben a Fórumban aki...

Debrecenben a Fórumban aki volt az mondja már meg, hogy vannak nyitási akciók? A terranovába mindig vannak még akciók?

Figyelt kérdés
A terranovába előfordul, hogy tudok venni blézert, vagy ott nem árulnak?
2008. nov. 14. 14:22
 1/3 anonim válasza:
van sok akcó
2008. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egységes akció nincs, egyes boltokban vannak csak akciók, de nem valami hatalmasak, kb. -20%... ami azt jelenti hogy a felső ami eddig 20 volt, most 18 ért lehet a tiéd...:D szerintem nézz be, és majd meglátod, neked mi a megfelelő. annyi bolt van, hogy megjegyezni lehetetlen lenne ennyi mindent.

a terranovában állandóan vannak akciók, én úgy vettem észre. blézert én még ott nem láttam, igaz nem is kerestem :)

2008. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én olyan sok akciót nem vettem észre, bár ma a Playersroomban 20&-os kedvezménnyel vettem cipőt ;)
2008. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!