Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet két ember ugyan olyan...

Timiii_16 kérdése:

Lehet két ember ugyan olyan fontos egymásnak?

Figyelt kérdés
Vagy az egyik fél mindig jobban szeret?

2019. aug. 1. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerinted hogy lehetne mérni, ki mennyire szereti a másikat, vagy mennyier fontos neki a másik?
2019. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Valaki mindig jobban szeret.
2019. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha a fontosságot negatív irányba visszük át... akkor igen. Két ember szerintem utálhatja a másikat annyira, hogy a halálba kívánja.
2019. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Minden helyzetben máshogy van. Van olyan, hogy én érzem azt, hogy a barátom már túlságosan is ragaszkodó (általában akkor van ilyen, mikor vizsgák előtt vagyok, vagy stresszes vagyok valami miatt), máskor meg én tapasztalom azt, hogy a barátomnak túl sok a törődésem, aggódásom. Persze később rájövünk, hogy csak túlreagáltuk a helyzetet, és valójában nagyon szeretjük egymást, csak a pillanat hevében érezzük azt, hogy a másik már nem úgyanúgy viszonyul hozzánk.
2019. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!