Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek tumblr követőket?

Hogy szerezzek tumblr követőket?

Figyelt kérdés

Szóval persze tudom nem a követők számítanak de zavar h kb 2 ember követ és olyan mintha a semmibe posztolnék. Fogalmam sincs hogyan szerezhetnék több követőt. Hiába követtem be hasonló oldalakat és likeoltam a bejegyzéseiket nem követtek vissza. Az ismerőseimet pedig nem szeretném hogy kövessenek:/ valami tipp esetleg?

[link]

Ha gondoljatok megnézhetitek és adhattok tippeket hogy mivel tudnám feldobni vagy ilyenek. Köszi előre is ❤❤❤

18/L



2019. aug. 2. 00:30
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi amúgy asszem szarul adtam meg a linket 😂😕 [link] asszem így jó. Ha nem akkor passz. Nem kell megnézni ha nem szeretnétek :/ de tippeket szívesen fogadok ettől függetlenül.
2019. aug. 2. 06:39
 2/3 anonim válasza:

szia!:)

bar en is 1-2 eve kezdtem, de ahogy te is irtad,a tumbli pont az a hely ahol nem szamit a kovetok szama.:) viszont az elejen engem is idegesitett ez a dolog, olyan volt mintha sajat magammal kommunikalnek rajta. Aztan rajottem, hogy pont az a lenyeg hogy kield kicsit rajta magad es kiadd a gondolataidat. Rebloggolj azt amihez kedved van, de fontos hogy magadnak csinald es ne azert hogy masok azt lassak amit mutatni szeretnel. Legy oszinte es add magad mert hidd el latszik egy blogon hogy mennyire hiteles.:) En is igy csinaltam aztan mar 2350 kovetonel jarok es meg mindig nem tudom hogyan😄

sok sikert!:)

16/l

2019. aug. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az az oldal tavaly dec. 17.-ke óta halott.
2019. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!