Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent a hyung és a...

Mit jelent a hyung és a maknae becézés a BTS tagok közt?

Figyelt kérdés
Valaki tudja hogy a BTS tagok közül néhányat miért becézik hyung-nak és valamelyiket pedig maknae-nak? Nagyon érdekel mert egy ideje már ARMY vagyok de ezt még mindig nem értem:D

2019. aug. 5. 12:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagyis azt tudom hogy az ideősebbeket hyungnak a fiatalabbakat pedig maknaenak hívják de azt nemtudom mit jelent:D
2019. aug. 5. 12:50
 2/3 anonim válasza:
100%

A hyung eredetileg kb azt jelenti, hogy báty/bátyó, de tágabb értelemben idősebb, hozzájuk közel álló fiúbarátokra/férfiakra is használják (példa: egy sorozatban a fiatalabb rendőrsrác hyungnak hívja a nála nem sokkal, de idősebb rendőrcsávót [aki a társa és barátja is egyben])

A maknae pedig egy adott közösség legfiatalabb tagja, jelen esetben JK. De lehet pl a maknae line kifejezést is használni, az Jiminre, Tae-re és rá vonatkozik (azaz a három legfiatalabb). A rapline-nak meg RM a maknae-ja

2019. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, mostmár végre értem:D
2019. aug. 6. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!