Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy Uchiha vagy egy Hyuga...

Ha egy Uchiha vagy egy Hyuga elveszíti véletlenül az egyik szemét (pl:. Kakashi) és a helyére beültet egy Byakugant/Sharingant (hyuga sharingant, uchiha Byakugant) az mennyire működne?

Figyelt kérdés
Tudom, lerágott csont a Sharingan és a Byakugan hasonlítgatás, de ez a kérdés mindig B*CENSORED*ta az agyam, tudom, hogyha egy Uchiha és egy Hyuga közös gyereke születne nem örökölhetné meg ming a 2 Kekkei Genkait de ha mesterségesen történne meg a szemcsere, akkor lehetne ? pl:. Danzo, Kakashi, Ao, ők is mesterségesen szereztek Kekkei Genkait.

2019. aug. 5. 14:35
 1/6 A kérdező kommentje:
*Uchiha és egy Hyugának
2019. aug. 5. 14:36
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Nemigen működne szerintem. Hyuuga alapból nem lenne képes Sharingant használni, mert a Sharinganhoz jóval több chakra kell, amennyiben nem Uchiha. Ezt Kakashi esetében már tapasztaltuk. De amúgy sem biztos, hogy működne a 2 együtt, mert pl. Madara sem volt képes fele-felében használni a szemeit. Vagy mindkettő Mangekyou vagy mindkettő Rinnegan. Sasuke az egyetlen, aki képes egyszerre használni a kettőt, és mivel a Rinnegan a Sharinganból lett, a Sharingan meg a Byakuganból, szerintem ez a szabály oda-vissza érvényes. Egyébként nagyon nem látom értelmét sem, mert a Byakugan nem tud olyat, amit a Sharingan ne tudna. A chakra pontokat jobban látja, de ennyi. A nagy látószöget meg kb. helyettesíti a gyors reflex.
2019. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gofrisütő ***** válasza:
55%
Najó. A RINNEGANBÓL LETT A SARINGAN, A BYAKUGANNAK PEDIG SEMMI KÖZE. A hat út bölcse rendelkezett a rinnegannal, két gyereke vokt, egyik a szemét, másik a csakráját örökölte, a megfelelő csalra nélkül a rinnegan saringan lesz, így pl Madarának volt saringanja, brültette magába Senju Hasirama sejtjeit, ezért a csakráját is, ezért lett rinneganja.
2021. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a Rinneganból lett a Sharingan.
2021. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gofrisütő ***** válasza:
Hanem?
2021. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fordítva.
2021. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!