Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vicces cigitől meg lehet halni?

A vicces cigitől meg lehet halni?

Figyelt kérdés
Tudjátok, hogy miért írtam “vicces” , csak azért kérdem, mert akkor próbáltam ki amikor részeg voltam és én olyankor nem gondolok semmi betegségre hanem chillbe vagyok és húztam is vicces cigiből, nem lett semmi bajom, de ha józan vagyok akkor már kezdek parázni és pánikbetegségbe szenvedtem valamikor, mondjuk most is van amikor előjön de megtanultam kezelni, és amikor vicces cigizni akarok, olyankor egyből jön a pánikroham és félek meghalok vagy ilyenek, egyedül a szívproblémáktól félek és ezért is voltam pánikbeteg de ahogy írtam valamennyire legyőztem, tehát ha vicces cigizek meghalhatok? És ha fogyasztom csak akkor le tudnak csukni?

2019. aug. 6. 00:54
 1/2 anonim válasza:
100%
Igen.Le tudnak csukni ha fogyasztod,meghalni nem fogsz tőle.
2019. aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rendeltetés szerű használat mellett nem.

Öcsémet a dilerje fejbe verte vascsővel és belehalt. 20 ezeres tartozás miatt.

Pedig egy neves doki pszichológus fia volt a dealer, aki támadott.


Na meg, ha lenyeled, bele fulladhatsz, ha igazán tajgetosz szökevény vagy.


De halált nem okoz. Legalábbis a natúr. Aztán a "bio" és az egyéb fantázia néven kapható kémiailag előállított drogok, ugye még más kategóriát képviselnek.

2019. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!