Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Shawn Mendes terméket ha...

Shawn Mendes terméket ha rendelek Magyarországra akkor mennyit számolnak kb fel a szállításért?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni de nem tudom mennyi pénzt kell gyűjtsek emiatt. Előre is köszi

2019. aug. 6. 20:28
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én is nagy Shawn fan vagyok. Én letöltöttem a Wish nevű alkalmazást és onnan rendelek. A termék alatt, lefelé görgetve írja is hogy kb mennyi a szállítási költség. Szerintem onnan is jó cuccokat tudsz rendelni, nézd még mindenképp
2019. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha Shawn Real/Offical/ shoppjáról rendelsz akkor terméktől függ a szállítási-díj. Ajánlom az AliExpress nevű alkalmazást,ott nincs szállítási díj,ha meg van akkor nem horror áron. Szerintem Alin nem olyan dràgák a Shawnos Merchek,ráadásul a minőségük is jó.
2019. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Többször rendeltem Shawn oldaláról, de általában attól függ a szállítási díj, hogy mit rendelsz. Azt tudom hogy nekem egy pulcsira 19 dollart tett ra. Egyébként szerintem nem éri meg fake dolgokat rendelni wishről meg aliról, ennyi erővel elmész a tescoba és rányomtatod egy sima pólóra vagy pulcsira Shawnt.
2019. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!