Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történt a 12...

Szerintetek mi történt a 12 éve eltűnt Madeleine MCcannal?

Figyelt kérdés
Most jött ki a netflixes dokumentumfilm, és bár nem akarom ezt hinni,mégis úgy gondolom hogy a szülők állnak mögötte. Ti mit gondoltok? Illettve az itthon hosszú évekkel ezelőtt eltűnt gyerekekkel mi lehet?( Till Tamás, Ackermann Dávid, Vitéz Barbara) Ti láttok rá esélyt,hogy valaha kiderül mi történt velük?

2019. aug. 11. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
2007. szeptember 7-én bejelentették, hogy megtalálták Madeleine vérnyomait egy kocsiban, amit szülei 25 nappal az eltűnése után béreltek; ennek következtében anyját, Kate McCannt gyanúsítottá (arguida) nyilvánították.
2019. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A szülők lehetettek gondatlanságból elkövetett emberöléssel, és a lelkiismeretük miatt nem hagynak fel az emberrablós történettel, illetve hogy ne bukjanak le.

A magyar eseteknél hihetőbbnek található az elcsellengő és utána/vagy közvetlenül elrabolt majd megölt gyerekek. Kizárt, hogy életben legyenek, viszont a gyász addig nem tud megtörténni amíg nincs holttest és a vak remény ott tartja az emlékezetet a szülőkben.

2019. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de aztán ejtették a vádat ellene, és továbbra is gyermekrablásként kezelik az ügyet, elvileg most nagy fordulat lehet az ügyben ugyanis nyomoznak egy akkoriban ott tartózkodó pedofil után.
2019. aug. 11. 15:07
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez olyan mint Jonbenét esete. Szinte mindenki tudja hogy a családja tette(bátyja) de még mindig kitartanak amellett hogy betörő tette...Madeleinevel is ez a helyzet a szülei voltak de nem adják fel a sztorijukat.
2019. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem Tunéziába,vagy Egyiptomba vihették és ott él egy családnál Maddiie mccann.
2019. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A szülők túladagolták altatóval,vagy véletlenül leesett valahonnan ( a kanapé és az ablak között találták a vérnyomokat) ,belehalt a sérülésébe ,aztán eltüntették és előálltak a mesével . Már jóval az "eltűnés" előtt,napokkal. Mivel a szülőknek sok befolyásus barátjuk volt akkoriban,mind a médiában,mint a politikai szférában szépen el lett mismásolva . Szerintem a férfi pszichopata is ,és voltak arra utaló jelek,hogy pedofil ,illetve pedofil hálózattal kapcsolatba is hozhatók a szülők . Michael C hall nagyon jó dokumentumfilmeket csinált,rengeteg összeszedett,időrendbe tett és bizonyított anyag ,legalább 10 órányi,youtubon fent van mind,ha érdekel nézd végig .. illetve a portugál nyomozó is hamar a szülőkhöz lyukadt ki,félre is lett állítva pikk pakk .

Amit ez után írok és kifejtek,az kizárólag az én saját véleményem,tippem,találgatásom ,semmiféle bizonyítékot nem találtam arra,hogy bármelyik igaz (vagy hamis lenne):

Till Tamás szerintem a lovardába vezető úton találkozhatott valakivel,talán ismerőssel . Pedofilía,gyilkosság áldozata lehetett .Ha jól emlékszem 1 férfi be is vallotta,hogy ő volt,aztán egyszercsak visszavonta a vallomását .

Ackermann Dávid : véletlenül,drogok,alkohol,verekedés miatt a Dunába eshetett .. az biztos,hogy a "barátok" azóta is mélyen hallgatnak,senki nem tud semmit,számot cseréltek,eltűntek,sőt a barátnője másnap mintha mi sem történt volna külföldre utazott ,ahol nemes egyszerűséggel eltűnt a rendőrség elől . Biztos,hogy tudják mi történt ,ugyanakkor szándékosságot nem feltételezek ,inkább balesetet amit elhallgattak ,és hallgatnak azóta is . Mondjuk itt az hatalmas vakfolt a történetben,hogy a margitszigeten fényes nappal,hogyan nem látott senki semmit ,és miért nem találták meg azóta sem a holttestet. Illetve az igazolványai ,a mobilja miért nem vesztek a dunába .. szóval ez is csak egy tipp részemről,ami sántít.

Vitéz Barbara ezzel szemben szerintem életben van , elhurcolták,elcsalták prostituáltnak ..kb 1 éve live videochaten beszélt is vele valaki ,képeket készitett,a szülők is felismerték az arcán lévő hegekről,anyajegyekről . Ezt a férfit azóta nem lehet elérni semmilyen formában .

Madeleine igazssága sosem fog kiderülni,mivel a szülők azóta is ebből élnek,mocsok sok pénzt kerestek,pszichopaták és megveszik a médiát maguknak,mint ahogy a netflixes film is elkészült. Till Tamás ügye annyira régi,a nyomok már réges rég kihűltek,a rendőrök nem foglalkoznak ennél frissebb eltűnésekkel sem .

Ackermann Dávid ügye akkor derülhet ki,ha valaki vallomást tesz a barátok közül. Semmilyen egyéb megoldást nem látok,mivel a nyomok itt is kihűltek,és frissiben sem erőltette meg magát a rendőrség.

Vitéz Barbarának még van esélye szerintem.

2020. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
50%
Azért érzed bűnösnek Madeleine Mccann szüleit, mert az egész média őket vádolta. A portugál rendőrség mindenképpen fel akart mutatni valamit, mert nyomás alatt voltak és emiatt elkezdtek mutogatni a szülőkre. Természetesen ezt a média nagyon felkapta, hiszen így lehetett rengeteg újságot, cikket eladni. De ha jobban belegondol az ember, két orvosról van szó, az egyikük altatóorvosként is dolgozott egy időben, ezért a túladagolás elmélet elég megkérdőjelezhető. Szerintem elrabolták és a portugál rendőrség bénázása miatt a gyermekrabló megúszta eddig sajnos. Remélem, hogy előkerül épségben. A többi gyerekről nem hallottam még sajnos.
2020. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akár valid is lehetne amit írsz, ha találtak volna bármilyen emberrablásra utaló nyomot. Az is bebizonyosodott, hogy az ablak sem volt nyitva. Illetve ha te a szobába belépve eszreveszed, hogy 3-bol egy gyerekedet elrabolták, otthagyod-e a szobában a másik kettőt, amíg visszamesz szólni a társaság többi tagjának ? Egy holttestet és egy vérnyomokat kereső kutyát vetettek be, mindkettő ugyanazokon a helyeken jelzett az apartmanban, és a szülők bérelt autójában is jeleztek. Nézd meg , hogy reagáltak a szülők amikor bárki erre rákérdezett. Nézd meg , hogy reagáltak , hogy fogalmaztak miután eltűnt a gyerekük. Egy nagy kamu volt az egész, semmi több . Ha nekem elrabolják a gyerekem, nem mosom ki a játékait, amin akár döntő bizonyítékok, DNS minta is lehet. Az ablakon nem volt semmilyen idegen ujjlenyomat, se DNS. Illetve ha elrabolják a gyerekem, másnap nem az az első dolgom, hogy a brit médiát odacsődítem protugaliaba. És főleg nem mennék haza Portugaliabol, amíg nincs meg a lányom.
2020. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Az nekem is fura volt elsőre, hogy ott hagyta a másik két gyereket, de ha belegondolsz, ő nem józan ésszel gondolta akkor át a dolgokat. Bement a nyaralóba és látta, hogy az ablak nyitva van (annak ellenére, hogy zárva hagyta ott) és az egyik gyerek hiányzik. Én magam is rohantam volna valószínűleg segítségért azonnal. Két 2 éves gyerekkel a kezében ezt nehezen tudta volna megtenni. A nyomkereső kutyákkal kapcsolatban... az én vélemény is az, hogy a nyomkereső kutyák nem hazudnak. Azonban a kutyák jelzései más bizonyítékok nélkül (DNS minta stb) nem érvényesek. Madeleine DNS-ét nem tudták kimutatni sem a nyaralóban, sem pedig a kocsiban, mert a minta túl komplex volt. Ez ismét a portugál rendőrség és média kitalálása volt. Ha ez igaz lenne, a szülők rég börtönben ülnének, hidd el. A médiát a szülők azért vonták be, mert úgy érezték,hogy így megszólíthatják a gyerekrablót és nyomást gyakorolhatnak a portugál rendőrségre, akik szerint a lányuk csak "elkóborolt". Persze lehet hogy ezzel ellentétes reakciót váltottak ki, ezt nem tudhatjuk. Több hónapig Portugáliában maradtak egyébként, nem jöttek el azonnal. Életük végéig nem maradhattak volna ott, hiszen fizetés meg minden nélkül nem lehet örökké létezni, illetve a másik két gyereknek biztosítaniuk kellett vmiféle normális életet, ami elég lehetetlen, ha folyamtosan zaklat a média. A keresést nem hagyták abba persze, mai napig keresik aktívan. Ha valóban ők ölték meg, hogy tudták ennyi éven keresztül titokba tartani? A barátaikat hogy tudták becsapni? Ők is hazudnak? 10 ember ennyi éven keresztül végig hazudik? A kocsit a kislány elrablása után 1 hónapp bérelték. Hol tartották addig a testét? Utána hol rejtették el és hogy tudták ezt csendben megtenni, amikor a média mindenhova követte őket? Nekem valahogy ez nem jön össze...
2020. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Most nézem a Netflixes sorozatot Madeleine-ről. Még csak a 3. résznél tartok. Viszont volt egy dolog, ami már az elsőben feltűnt. Amikor valaki azt mondja, megkérdezték a kislány anyját, hogy meddig fogja keresni Madeleine-t, és ő azt mondta, "Örökké". Szerintem ez az örökké szó jelzi azt, hogy tudja, már nem fogják megtalálni, mert hogy nem él. Ha azt felelte volna, hogy "amíg meg nem találom", akkor elhinném, hogy nincs közük hozzá.
2020. jún. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!