Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normalis a baratom?

Szerintetek normalis a baratom?

Figyelt kérdés

HAT KI GONDOLKODK ILYENEKEN FELNOTT LETERE?!

Kijon a WCrol es random elkezdi:

"Ilyenkor mindig azon gondolkodom, hogy amikor valaki szarik felettem (az emeleten) es lehuzzak a wct es a szarok jonnek le, kozben ugye hallom ahogy koppannak a kanyarokban, akkor igy versenyeznek hogy "hahaa en erek le hamarabb!" "Hahaa, nem is, mert eeen!!" .."


btw amugy ertelmes, kimagasloan intelligens, az elet fontos teruletein remekul szereplo emberrol van szo, 21 evesek vagyunk mindketten



2019. aug. 11. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Időnként én is elgondolkodok ilyeneken 39 éves létemre. Így nem tisztem megítélni, normális-e.
2019. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mikor még 10emeletesben laktunk, volt, hogy este egy jó film után effektíve összlépcsőházi kádbanfingó verseny alakult ki, lehetett hallani a röhögéseket egy-egy jobban sikerült után. Úgyhogy vannak mások is...
2019. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
en is szoktam 35 éves nő vagyok :) tul komoly vagy
2019. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Lehet hogy kakiszex fétise van és igy utal rá....nem?

Én pl mikor a 10 éves levente fiú kakil,szoktam gondolni rá mien lehetne ha a számbakakilna és megenném? Mieen íze lehet?

2020. jan. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hálistennek románcunk a kérdésemtől számított 2 héten belül véget ért.

A válasz egy egyszerű "nem" lett, a kérdésem fő részére. 😂

2022. jan. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!