RolixHun kérdése:

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Haverjaimmal néztük az eget este 23:00 óra körül, és láttunk egy sima fényt az égen mint pl.: egy csillag. S ez a fény lassan ment a tiszta égen (1 felhő se volt) és egyszer eltünt, utána meg rá 2-3 másodpercre rá visszajött kb. szintén 2-3 másodpercre és utána végleg eltünt..

Ez nem hullócsillag volt, mivel azt is láttunk és ilyen fura jelensége annak nincs.

Műholdat is kizárnám mert az csak világít és nem tűnik el.

Nagyon sokszor néztük már nyáron az eget de ilyen még egyszer sem volt.

Szerintetek mi lehetett az?

U.i.: annyira nem volt fényes mint egy csillag, picit halványabb volt a fény.



2019. aug. 12. 23:59
 1/6 anonim válasza:
A Nemzetközi Űrállomás volt. Én is sokszor szoktam nézni. :) Legalábbis szerintem erre gondolsz. Írd be Youtubeba, hogy “iss moving across the sky”, és nézd meg, hogy egyezik-e azzal, amit láttatok.
2019. aug. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak egy műhold.
2019. aug. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem május végén ezt sikerült látnom: https://www.youtube.com/watch?v=ytUygPqjXEc
2019. aug. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
drón is lehetett. Egyre több minden repked
2019. aug. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy repülőgép a felhők felett..
2019. aug. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem műhold! Oda is írtam, hogy azt kizárom.
2019. aug. 13. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!