Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
bertoldi1 nevű felhasználó kérdése:

Telefon időjárás nektek is pont akkor küld értesítést miután lecsukjátok telefont?

Szeritem ez a google android sajátos kis undorito akcioja,azzal a cellal hogy le se tedd telefont nyomkodd egesz nap meg termeld nekik a lovet.

Szerintetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, Android, értesítés

aug. 13. 11:51  Privát üzenet  

A válasz

Nem.

Nekem sem így működik és a családban senkinek sem.

A hiba a te telefonodon lesz.

Egyébként egy értesítéssel milyen bevételre számít szerinted a Google? Ez nonszensz. Összeesküvés elmélet hívő vagy?

Szerintem csak kevés a telód a sok apphoz és csak akkor jut elég erőforráshoz az időjárás app, amikor lezárod a telót, mert olyankor bezárja a többi appot. Ez olyankor fordul elő, ha kevés a RAM és nincs megfelelően optimalizálva a rendszer. Illetve ha gyenge a hardver ahhoz hogy egyszerre futtatni tudjon minden appot, amit megnyitottál.

Arra nem gondoltál, hogy túl sok vacak van a telódon?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 14. 13:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha TE irányíthatnád az időjárást, hány fok lenne?
Az utcák miért pont ott vannak, ahol vannak?
Miért pont Nógrád megye északi részén van a leghidegebb Magyarországon?
December 4-re vagyok kiírva, nyáron azt álmodtam, hogy november 28-án szülök, tegnap láttam az időjárásjelentést, aszerint akkorra várható lehűlés pont! Volt akinek az időjárás...
Az időjárás, vagy a 3. trimeszterre jellemző? Pár napja egész nap olyan fáradt vagyok, hogy még mosogatni sincs erőm (azért megcsinálom), pont olyan mint a legelején volt ólmos...
Foxpost házhozszállításnál van egy olyan pont az extráknál, hogy címkenyomtatás 150Ft. Azt kérnem kell, ha csomagot adok fel?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!