Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Normális, hogy a halott testvéremmel álmodom heti szinten?

Két éve, hogy a testvérem meghalt, és a mai napig rengeteget álmodom vele.

Sok köztünk a korkülönbség, húsz évvel idősebb nálam, de jobban szerettem, mint anyánkat. Egyik álmomban volt olyan, hogy velem egyidős volt, és összebarátkoztunk, de közben tudtam, hogy meg fog halni. Volt olyan, hogy megtaláltam a testét. Volt olyan, hogy élt, és a gyerekeivel játszott. Volt olyan, hogy megint csak élt, és kérdőre akartam vonni, hogy miért hitette el, hogy meghalt, de csak sírni tudtam, és örülni, hogy itt van. Ez normális? Hogyan tudnám ezt feldolgozni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: testvér, halál, gyász, öngyilkosság

aug. 14. 01:34  Privát üzenet  

A válaszok

Vannak időszakok amikor az én elhunyt szeretteimről álmodom ilyen jellegű képeket. És van amikor abszolút nem, sőt az arcukat sem tudnám igazán tisztánvfelidézni pedig ők voltak az létem lényege akik sohasem múlhatnak el.

Ezen eltöprengtem mitől lehet, s arra jutottam hogy tulajdonképpen magammal szemben vagyok elégtelen, a sorsommal és nyomasztanak ezek az érzések valamint a halál és elmúlás gondolata. Nem feltétlenül depresszív ez hanem inkább egy időszakos önelszámolás a saját életemmel.

Ha egyedül vagy mint én és ráadásul szintén fiatal harminc negyvenes nem érdemes begubózni, kell valaki társ, egy életcél, új dolgok vagy bármi ami magunkra tereli a hangsúlyt az életben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 14. 04:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, igazad lehet :)

19 éves vagyok

# 2/3Időpont aug. 14. 12:26 Privát üzenet
Én is napi szinten álmodom elhunyt családtagjaimrol. Persze, hogy normális.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 17. 22:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek mi volt a halott hozzátartozótok utolsó szava/szavai?
Azt az animét keresem amiben a halott embereket mistisnek nevezik. Valaki tuda meik ez az anime?
Ceruzával írott, utána kiradírozott szöveget hogy lehet újra (nagyjából) láthatóvá tenni?
Hogyan juttok el a Hét Királysága, hogy segítsek a holtak ellen harcolni?
Egy horrorfilmet keresek, amiből csak annyira emlékszem, hogy a feleség férje halott volt, és a nő mozgatta a férfit a hátán keresztül. Ki volt vágva a háta vagy valami ilyesmi. Film címe?
Tudnátok mondani jó könyvet, ami német origó b2 halott szövegértésre felkészít? Vagy esetleg oldalt, ahol van német sorozat nemet fslorattal

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!