Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régebbi felhúzós karóra egy...

Régebbi felhúzós karóra egy felhúzással mennyit megy el kb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy karora ugy kb a 40es evekbol , mèg nem mértem be , de kb egy felhúzással ami nem koppig megy , (nem akarom a rugót eröltetni) mennyit kellene kb elmennie ? illetve ezeket napi tobbször is felhúzták ? kköszönöm előre is a válaszokat!



2019. aug. 14. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is addig kell felhúzni, amíg a rugó érezhetöen megfeszül, ez a normál üzemmód, ettöl nem lesz baja, ellenekzöleg!

Másodszor naponta célszerü felhúzni, mert kb 30 órát jár teljesen felhúzott állapottól számítva.Ha minden nap ugyanakkor húzod fel, akkor nem felejzödik el.


Ebböl következöen naponta egyszer húzták fel az órát, de akkor teljesen.

2019. aug. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ertem ! koszi szepen :) sajna akkor valszeg az en oram nem tudja a 30 orat , kb a felet jo esetben , frissen szervizeltettem , ezert is kerdem kb mennyi a jarastartalek egy 70-80 eves karoranal
2019. aug. 14. 10:07
 3/6 Nyakasparasztgazda válasza:
Reklamáció annál aki csinálta
2019. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
VAgy nem húztad fel rendesen: " egy felhúzással ami nem koppig megy , (nem akarom a rugót eröltetni)", ugyanis addig kell húzni, amíg engedi.
2019. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jelenleg reggel hatkor huztam teljesen "koppanasig fel :) azota jar kb 1.5 perces kesessel , bar rajtam van es megyek vele , szoval 6 kor kereken felhuztam megnezzuk mina max amit bir eddig a 10 orat birja :)
2019. aug. 14. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs univerzális járástartalék. Óránként változó. Lehet hogy ez abban az időben egy olcsóbb óra volt, így ez csak ennyit tud.
2019. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!