Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden külső sérülés nélkül...

Minden külső sérülés nélkül okosóra kijelzője belül szabályos csíkokban "reped". Mi történt?

Figyelt kérdés
Van 1 fél éves okosórám. Az elmúlt 2 hétben nem használtam, állt a polcon. Amikor újra elővettem, négyzet alakban szabályos csíkokat láttam benne. Nem a kijelző tetején van, ez biztos. Ha kikapcsolom, akkor is ugyanúgy látszik, tehát nem is az LCD kijelzőjével van a gond. Ha a fény felé fordítom, szinte csak akkor látszik. A garancia sajnos nem megoldható, buta módon kidobtam a papírjait vásárlásko, gondolva,úgysem lesz rá szükség. Egyébként ez egy Lemfo Lem 7 típusú óra. Mégis mi lehet a baj? Kép az alábbi linken a "belső karcról" : [link]

2019. aug. 14. 17:09
 1/2 anonim válasza:
Lehet megnyomódott a kijelző, és egy belső alkatrész körvonala látszódik.
2020. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Esetleg megolvadt egy kicsit belülről
2020. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!