Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemsokára vége a nyárnak?

Nemsokára vége a nyárnak?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy vége legyen. Annyira jó szabad vagyok imádom a meleget, a fürdést.. bárcsak hosszabb lenne! Tudom van még több mint egy fél hónap de akkor is... Utálom a sulit.😕

2019. aug. 14. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem kívánságműsor. :)
2019. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én augusztus 20-ig egyszerűen nem érzem a végét. Valahogy akkor lesznek mások a fények, a hangulat, akkor mennek el a gólyák is... 20-a után meg újra találkozunk a barátaimmal, akiket azelőtt az összeegyeztethetetlen nyári programok miatt nem láttam. Szóval élvezd ki, és ne gondolj az iskolára, ne hagyd hogy elrontsa a nyarad! Ha majd dolgozni fogsz, akkor lehet hogy az egész nyári szabadságod lesz fél hónap :D
2019. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon sz.r érzés. Nem akatok menni :,(
2019. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolso te miert nem akarsz? Mondjuk ez hulye kerdes xd de van valami mas oka?
2019. aug. 24. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sajnos Angliában élek, és itt már a héten volt is suli, és itt csak júliustól indult a szünet. Szóval akkor képzeld nekem milyen rövid lehetett. :/

És hátmég én hogy utálok suliba járni, itt mindenki kiközösít, és állandó stresszel megyek a suliba, minden napom egy rémálom, de ez már az utolsó évem itt végre. Szóval én pont úgy vagyok vele, hogy menjen csak gyorsan el ez az 1 év, és legyen vége az itteni életemnek már, és mehessek végre haza! Szóval én nem bánom, hogy elkezdődött a suli, legalább gyorsan elmegy, remélem. :)

Csak bárcsak már itt lenne a következő nyár!

2019. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Minden reggel 5-kor kelek és 1 órát buszozok azért, hogy elérjem a becsengőt (gimis vagyok 7:30-kor kezdek) és kb 2-re 3-romra jobbik esetben 1-re vagy délre ( ha elmarad egy jó pár órám ) sikerül haza jutnom, úgy, hogy holnapra akár 3-4 tantárgyból írok. Spanomnak az egész júliusát gyakorlaton kellet töltse ráadásul gyakorlaton fizikai munkát végeztek, és jah ő is 5-kor kelt és jobbik esetben 2 re itthol volt. Elhiszed ha azt mondom, hogy egy idő után már leszarod, hogy nyár van-e vagy ősz ? Engemet már az hajt, hogy elvégezem a gimit flevegyenek egyetemre és magán vállalkozásba fogjak, és ha bejön onnantól nekem életem végéig mindig nyár lesz. A cél legyen magad előtt mindig.
2019. aug. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És holnaptól megkezdődik...😭 félek a sulitól meg a tantárgyaktól, felelésektől! És annyira rossz alig lesz szabadidőm míg nyáron szabad vagy..:(((
2019. szept. 1. 07:32
 8/8 Krisz3500 válasza:

Mi az hogy életed végéig mindig nyár lesz?

Egy sikeres vállalkozó sokat dolgozik.

Jó mondjuk az igaz ha te vagy a főnök akkor bármikor vehetsz ki szabadságot.

2020. márc. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!