Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani egy érdekes...

Valaki tud mondani egy érdekes történetet ami vele történt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz "érdekesnek"?

Amilyen egyhangú az életem, még egy buszozás is élménydús számomra 😆

Amúgy nem tudom... talán egyszer éppen a buszon ültem, és arra lettem figyelmes hogy egy igen érdekes, és szokatlan szag csapja meg az orromat... Eleinte azt hittem kintről szűrődhet be, de sajnos tévednem kellett. Előröl tántorgott a szag. Az utastérről nem igazán jöhetett, mert az előző megállónál már csak én maradtam. Majd ahogyan így tanakodtam, egy érdekes zörejt hallottam a sofőri szék felől, majd két köhintést. Csak azt láttam hogy a leszállást figyelő visszapillantóban rám néz. Egyértelmű volt számomra a szag forrása innentől 😆. Volt még pár furcsa zörej felőle, de hozzászokhattam a szaghoz, mert az égvilágon, semmit nem éreztem... Majd én is leszálltam.

Másik érdekfeszítő buszos élettörténetem a buszmegállónál kezdődött. A központban/végállomás/pályaudvar (amelyik tetszik) -on voltam, és a megállóm előtti buszról leszállt egy nő. 50 körülinek néztem és egy zsebkendőt szorongatott a kezében. Nem tudtam mire vélni hogy miért tartja olyan szorosan ajkaihoz... majd rám nézett... Rátapadt a tekintetem, majd láttam... megmozdult a gigája... És csak azt láttam, hogy a szűziesen fehér zsebkendő vörösleni kezd... Megijedtem, hogy netán vért köhintett fel... de jött a második hullám... Rájöttem hogy az előző csak egy előjel volt... vagyis egy folyamat kezdete. Az ételzsírtól tocsogó fehér mentőkendő megadta magát... Ömlött ki a nő szájából a nokedli, és krumpli darabkák... A bűz mely követte rosszabb volt a látványánál is... Étel és gyomorsav tántorító egyvelege áramlott orrom felé... Majd a nő elrohant a mosdó felé. Sajnáltam szegényt. Nem csak a nyilvános megszégyenülés miatt, hanem a 200 Forintos lepukkant mellékhelység miatt is... Amint elment, besodródott a buszom is. Felszálltam, majd minden ment a szokásos módon. Majd miután becsukódtak a busz ajtajai, egyszeriben mégerősebben éreztem az előző szagkombinációt... Mintha tudtam volna, megnéztem a cipőm talpait... A ballal kezdtem... láttam hogy egy picikét pörköltszaftos... de tudtam hogy ennyi nem lenne ilyen intenzív... majd ránéztem a másik lábamra... Az a látvány... majd a felcsapódó szag majdnem velem is ugyan azt tette... Letettem a lábamat, persze jó távol eltartottam magamtól, hogy ne érezze más, és persze én se. Amikor indultam láttam hogy foltot hagyott a padlón... Nos, itt megtettem életem eddigi legbecsületesebb dolgát... Elővettem egy zsebkendőt, és feltöröltem a hányás rám eső részét... Leírhatatlan az a küzdelem,és érzés ami akkor áramlott szét bennem... Maga volt a megváltás amikor leszálltam a buszról, és a tisztább levegő érzése segítségével megszabadulhattam ezektől a rossz érzésektől... Maradjunk annyiban, aznap már nem ettem semmit 😆

Tudom nem túl érdekes történetek, de próbáltam azzá tenni

És önnel kedves kérdező, történt valami érdekes?

Szép napot kívánok! ;)

2019. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha kiírnám,akkor valaki megsértődne,ha látná.Azt pedig nem akarom,hogy fájjon bárkinek,még a háta mögött sem.Ráadásul jó ismerősöm az illető.


Amúgy nagyon jó a fogalmazásod,foglalkozhatnál könyvírással vagy valami hasonlóval.:)

2019. aug. 15. 15:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Viszont kívánom!
2019. aug. 15. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!