Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mikor találtatok rá az...

Ti mikor találtatok rá az igazira?

Figyelt kérdés
A szerelemetekre gondolok. Nemet és kort is írjatok légyszi :)

2019. aug. 15. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
19 ora 26 perckor. Nem, kor.
2019. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
80%
Számomra 'hihetetlen' módon :D... Annyit futottam fiúk után, annyit görcsöltem azon, hogy tetsszek annak, aki nekem is és elfogadjon olyannak, amilyen vagyok... Szóval volt egy szakításom, (aminek már jóval előtte el meg kellett volna történnie), így boldogan magam mögött hagyva a múltat pont akkor megismertem egy srácot egy közös baráti találkozón. Valahogy rögtön megnyíltam előtte, pedig semmi határozott célom nem volt vele abban a pillanatban, csak egyszerűen nagyon szimpatikus volt. És olyan kedves volt velem és vidám, de olyan illedelmes, kicsit visszahúzódó volt. Magamat se értettem, de mintha így röpke pár óra alatt kezdtem belészeretni?? Mondtam magamban, hogy 'azért vegyek vissza, mert tuti nem akarhat tőlem semmit! Elvégre oké, hogy közeledik hozzám, de azért, mert ez egy baráti találkozó és barátkozik velem!' De annyira tetszett, aranyos volt és kedves, úgy örültem neki, hogy elintéztem azt, hogy mikor filmet néztünk mellé kelljen ülnöm. :D' Úristen hát én odáig vagyok érte?! Nem is ismerem! Most volt szakításom, mit gondolhat rólam, hogy egyből mást keresek?!' De nem direkt csináltam, hanem úgy jött magától az érzés, hogy hozzábújjak és nem azért, mert hiányzik, hogy legyen valaki, akihez odabújhassak, hanem, mert szeretetet érzek felé! És mikor kicsit odabújtam elmosolyogta magát és cukin megkérdezte tőlem :' Hova bújsz? :)'... Jesszusom... Ez nagyon ciki... Most nagyon nyomulósnak gondol engem, biztos azért mondta ezt, mert nem akarja, hogy ÚGY közeledjek felé.... gyorsan vissza is mentem a helyemre... Aztán valamilyen oknál fogva folytatta a kedveskedést... Odaadta a párnáját, hogy kényelmesebb legyen nekem és megosztotta a nasiját, nagyon etetett:) És mikor hambiztunk én mentem ki utoljára a konyhába és Ő már foglalta a helyem mellette... Akkor egy pillanatra néztem, hogy most ez egy jel? Nagyon megdöbbentem és elpirultam:) De kicsit még mindig szégyelltem magam... Ahogy vége lett a filmnek kicsit kimentünk beszélgetni az erkélyre és neztük a napfelkeltét, miközben a barátaink bentvannak. Beszélt a hobbijairól az életéről úgy megnyílt nekem, mint senki más idegennek én meg csak néztem a szemeit szerelmesen és azon járt a gondolatom, hogy megölelem, de nem mertem! És mikor már majdnem megöleltem volna kijött barátnőm is és azzal megszűnt a romantikus pillanat. Aztán mikor haza kellett mennem és a srácnak is a barátainktól ő rámírt és én válaszoltam. Onnantól kezdve mindennap beszéltünk és már aznap mondtuk egymásnak, hogy legközelebbi baráti találkozón feltétlen legyen ott, mert jól éreztük magunkat egymással :) eltelt pár nap és megírta, hogy szeret... Először meglepődtem, mert a sok pasis csalódás után úgy voltam vele 'áh biztos csak barátként szeret, nem is mondhatom neki válaszként, hogy én is mióta megláttam...' Szóval azért rákérdeztem, hogy fejtse ki hogy érti. És azt mondta nagyon megszeretett csak nem mert nagyon ÚGY közeledni felém és bánja, hogy megkérdezte 'Hova bújsz?' mikor odabújtam hozzá, mert azt azért kérdezte, mivel tetszett neki nagyon és örült neki... 'oh ha nem húzódtam volna vissza tőle akkor... És ha a barátnőm nem jön akkor oda az erkélyre.. És ha több időt lehettünk volna akkor együtt...' De így megtudtunk beszélni egy randit. Amikor találkoztunk a randin a nyakába ugrottam és hosszan öleltem. Teljesen ledöbbent.. Látszott rajta, hogy zavarba jött.. És mikor sétáltunk az üdítőjét mindig abba a kezébe rakta át amelyik keze távolabb volt tőlem. Gondoltam is, hogy meg akarja fogni a kezem elvégre én is az övét de nem tolakodom, ha szeretne valamit, akkor kezdeményezzen ő komolyabban! Mikor sétálni kellett dombon fel ő a kezét nyújtotta, hogy felhúzzon és akkor megfogtuk egymás kezét és pár pillanatig nem engedtük el:) mentünk hambizni (megint:D) és kérdezte az eladó, hogy a srác kér-e bele hagymát? Ő egyből rámnézett! 'rögtön elkezdtem izgulni, hogy vajon azért nézett rám, hogy kiderítse, hogy én aznap meg akarom-e csókolni??' és mondta az eladó, hogy 'jó látom nem kérsz bele, én most kérnék úgyse csókolózok ma senkivel de ti fogtok:)'... Mindketten olyan vörösök lettünk és mosolyogtunk :D Végül búcsúkor csak egy hosszú ölelés volt de én megpusziltam az arcát:) Második randi végén mikor megöleltük egymást adott egy csókot a számra nagyon zavarba jöttem és visszacsókoltam. Azóta együttvagyunk és nagyon szeretjük egymást ennek már 3 éve :) 21 lány vagyok. Ne haragduj, hogy hosszúranyúlt a sztorim:D Váratlan dolgokból lesznek a legjobbak! :)
2019. aug. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi gond.. köszönöm hogy elmesélted :) Hosszú boldog életet együtt :D
2019. aug. 16. 20:50
 4/5 anonim válasza:
57%
Köszönjük neked is kívánom és az igaz szerelmet is :)
2019. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves vagy :)
2019. aug. 16. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!