Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, ha egy...

Mi a véleményetek, ha egy szerelmes pár között (akik kapcsolatban vannak) 7év a korkülönbség? (13 a lány, a fiú pedig 20)

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha a fiút nem zavarja a masszív savazás azzal, hogy pedózzák, meg nem követ el bűncselekményt, akkor nem érdekel. Legyen az ő bajuk, mikor a felnőtt lovag az általános iskola előtt várja a szerelmét, hogy végezzen a napköziben, majd utána együtt gondolom megtanulnak, és ha mindennel kész akkor jutalomból este még ágyba(n) is dugja.
2019. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
A szerelem az szerelem. Ha a fiú tud várni, hajrá!
2019. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem a 7 évvel lenne a gond, hanem azzal, hogy a lány 13 éves. Legális ez egyáltalán? A srác sem lehet százas, ha egy 13 évesre gerjed.

Ha a lány 18 lenne, a fiú 25, akkor nem számítana a 7 év. De így..

2019. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdés egyenlőre kapcsolatról szólt, nem szexuális életről...
2019. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Úgy véled, hogy egy 20 éves felnőtt embernek egy 13 éves lány kell lelki társnak meg barátnak, akivel együtt tervezik az életet meg a családot?

Most csukd be a szemed, ha nem akarod a valóságot elfogadni: a hamvas szűk punci miatt kell egy fiatal lány, akinek imponál hogy egy idős fiú érdeklődik iránta, meg hülyítheti mindennel, csak hogy sikerüljön befűzni. 13 évesen még menő is, ha 18+ pasid van.

2019. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 robi1980 ***** válasza:
55%

Az a véleményem, hogy értesíteni kellene a rendőrséget.

A srácot meg szívesen kikezelik majd a sitten a lakótársak a pedofíliából...

(Nem, nem "prűd" meg "bigott" vagyok stb. Azt még megérteném, ha 1-2 évvel lenne idősebb a lánytól, és egy normális, tinédzser kori kapcsolatról lenne szó. NEM normális részemről az, hogy valaki kislányokra gerjed. Tudom, hogy vannak koraérett tinédzserek, de egy 20 éves pasashoz képest egy 13 éves lány még igencsak kislány. Szerintem...)

2019. szept. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem "prűd" meg "bigott" vagyok stb

Nem, csak egyszerűen buta, aki nincs tisztában a pedofília jelentésével..

2019. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 robi1980 ***** válasza:

[link]


Idézet a linken található leírásból:

"A pszichiátriai betegségeket rendszerező DSM V a serdülőkor előtti életkort maximum 13 évben határozza meg, és pedofilnak az ilyen gyermek iránt vonzódó személyt tekinti, amennyiben az betöltötte a 16. életévét vagy legalább 5 évvel idősebb a gyermeknél, aki iránt vonzódik"


Úgy szólt egyébként a kérdés: "Mi a véleményetek..."

Én leírtam, fenn is tartom. Ennyi.

2019. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!