Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyet jogilag szabad?

Ilyet jogilag szabad?

Figyelt kérdés

Ezen a héten mentem a Lidl raktárba dolgozni diákként. Az álláshirdetésben az állt, hogy pakolás, visszáru kezelés.

Erre ők azt kérték tőlem hogy takarítsak... Ez jogilag helyes? Szó nem volt takarításról, az öltözőket kellett volna, illetve az étkezőt. Én ezután szó nélkül elmentem onnan ahogy ezt kimondták hogy takarítsak... Plusz a szövetkezet le akar vonni 5000 forintot amiért lemondtam a többi napot a munkával kapcsolatban, az még oké lenne ha azt dolgoztam volna amire kérnek... Szóval ez helyes jogilag? Ilyet tehetnek? (Mármint a Lidl).

A válaszokat előre is köszi!:)



2019. aug. 17. 13:02
 1/4 A kérdező kommentje:
ui.: Nem finnyás vagyok, de nem takarításra jelentkeztem...
2019. aug. 17. 13:03
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Huh, én sem takarításra jelentkeztem, túl vagyok a hatvanon, de eddig minden munkahelyemen előfordult, hogy takarítanom is kellett. Nehéz az élet. :-)
2019. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Biztos leesett volna az aranyűrű az ujjadról, ha megcsinálod. :) Az ilyen helyeken a dolgozók általában mindenesek, mindíg azt csinálják amit éppen mondanak nekik, amire éppen szükség van.
2019. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Leirtam, nem az a baj hogy takarítani kell hanem azzal hogy nem erre jelentkeztem, ezenfelül nem szeretnék diákoknak dolgozni, amikor odaertem (reggel 6 órára) egy órát várattak mert nem volt ott egy vezető sem... Ha tudom hogy jön egy új diák nem fogom reggel 6ra odahivatni csak azért hogy szivassam...
2019. aug. 18. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!