Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor szúrják a septumot...

Csakegyember75 kérdése:

Amikor szúrják a septumot mekkora a piercing amit bele raknak?

Figyelt kérdés

2019. aug. 17. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában 16G-s, de hogy azon kívül? Függ, hogy hova kéred, milyen ékszerrel, milyen az orrod...stbstbstb.
2019. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16G vastagságú, hacsak nem kérsz másmilyet. A típusát, átmérőjét bizonyos keretek között megválaszthatod te. Nyilván olyat tesznek bele, amivel a legegyszerűbb a gyógyulás, mert nincsenek rajta kiálló részek és a mérete igazodik az orrod méretéhez. Ha nem tudsz választani, segítenek.
2019. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Azért írtam ki a kérdést mert már van egy ideje septumom de sosem cseréltem ki viszont most megtetszett egy és elmentem hogy megvegyem de az eladó azt kérdezte hogy 2 vagy 1,5-ös én pedig csak így néztem hogy az mit jelent 🤷‍♀️

2019. aug. 19. 00:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2 vagy 1,5?

Valahogy egyik sem stimmel.

Szárátmérőben: 20, 18, 16, 14 G-sek vannak. A normáls septum 16 G-s, de van, aki direkt vékonyabbatt hord az inkább 18 G-s, míg akadnak olyanok, akik vastagabbat ami meg 14 G. Persze aki tágítja az megy felfelé 14G 12G 10G 8G 6G 5G 4G 3G...amíg tágítani akarja. Persze 14G felett már könnyebb itthon mm-ben megadni a méretet. De akkor is 1,6 és 1,8 és 2,0 mm utána 2,3 mm. Legjobb, ha leméred egy tolómérővel, hogy neked milyen ékszer van benne, vagy legalább egy vonalzóval közelíted.

2019. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint a karika vastagsága
2019. szept. 11. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!