Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan aludhatnék a szüleim...

Hogyan aludhatnék a szüleim nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérlek ne nevessetek ki,így is elég rossz nekem! :(


Szóval. Kis koromban az volt a problémám,hogy hiányoztak a szüleim de mára szerencsére ez megszünt.

Most viszont a problémám az,hogy félek egyedül.

A sötétben is de ezt még egy kislámpával tudom is orvosolni. Viszont imádom a horror műfajt és sok horrorstory-s videót,horrorfilmszerűséget nézek és ezek után mindig nagyon félek. Tudom,ne nézzek horrort! Az utóbbi hónapokban már nem néztem de azoktól amiket megnéztem még mindig rettegek!

Szóval szerintetek hogyan küzdhetném le a félelmemet ami sajnos nappal is jelen van!


Pszihologus nélkül ha lehet!


Az értelmes válaszokat előre is nagyon nagyon szépen köszönöm!:)



2019. aug. 18. 16:49
 1/5 anonim válasza:
100%

Én mindig arra szoktam gondolni, hogy milyen a szobám nappal. Úgy kevésbé tűnik ijesztőnek.

És mindig tudatosítom, hogy ami ijesztő dolgot láttam, csak kitaláció. Otthon teljesen biztonságban vagyok, a szobámat, és a házat is jól ismerem. Meg tudom védeni magamat. Nincs mitől félni.


Remélem segítettem ;)

2019. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen! :)

Köszönöm szépen! :)

2019. aug. 18. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, vegyél egy nagy bátorságot és mond magadnak, hogy ezek csak kitalációk nem léteznek, meg tudom védeni magam.
2019. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyankor ha ilyen szörnyeket képzelsz oda, akkor el kell kezdeni maszturbálni és mosolyogva nézni rá. Közbe meg suttogni hogy ezt miattad csinálom.
2019. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ismerős érzés. Én anno nagyon paranojás voltam és sok szellemes videót néztem. Ez meg kettőszörözte a paranojámat. Ami azt szülte hogy a haverommal beszéltem hajnali 3-ig. Nem volt jó ez az egész de aztán belegondoltam hogy csak magamon tudok segíteni. 13 éves voltam megvolt az eszem. Így hát minden este eltereltem a gondolataimat hogy pl most ül valaki a székben vagy ilyesmi és mindig amikor feküdtem, akkor kitaláltam egy forgatókönyvet. Az a lényeg hogy ne gondolj rosszra tudom nehéz de próbáld meg . Nézz pl valami vicces videót vagy a kedvenc streamered nézd hogy streamel e. És miután letetted a telefont pörgesd végig az agyadon hogy mit láttál. Ez nekem is segített.
2019. aug. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!