Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet?

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Nem tudtam, hogy ezt pontosan milyen kategóriába tegyem, szóval az egyéb kategória mellett döntöttem. :D

Az lenne a kérdésem (tudom ez fura lesz, de máshol nem nagyon tudom megkérdezni), hogy a kollégiumban kimoshatom a kagylóban a szennyes bugyit legalább? Gimnazista lány vagyok, és szeptembertől leszek kollégiumos. Nincs mosógép a koliban, és nem szeretnék 5 szennyes bugyival hazaállítani hétvégén. Négyen leszünk a szobában, és úgy gondoltam, hogy a fűtőtesten szárítanám meg a bugyikat. Ez a többiekkel szemben nem lenne ciki? Vagy egyáltalán baj? Nem szeretném a bőröndbe a koszos, szennyes bugyikat és zoknikat tenni, ezért gondoltam erre. Zacskóban sem szeretném, mert 5 napon keresztül nem jó ha úgymond a bűzben "ázik". Bocsi az undorítóság miatt, de máshogy nen tudtam elmondani. Köszönöm a válaszokat!


2019. aug. 19. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A vécékagylóban akarod kimosni? Én hazavinném. Semmi baja nem lesz a zacskóban. Amúgy miért kell 5? Lefekvés előtt jól kirázod a hűvös esti levgőben, és jó lesz az másnap is.
2019. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Neem, dehogy. A mosdókagylóban gondoltam.
2019. aug. 19. 14:02
 3/14 A kérdező kommentje:
Szeretek minden nap tisztát felvenni, ezért 5
2019. aug. 19. 14:02
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze. Nyugodtan mosd ki a mosdóban. Ha pedig kiteríted, legfeljebb megkérdezed a többieket, hogy nem baj-e, ha ott a szobában szárítod. Nem hinném, hogy ez probléma lenne.

2019. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan - valószínűleg más is így csinálja ott.

De előtte kérdezd meg őket, ők mit tesznek.

2019. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja, és légy szíves legközelebb egy normális címet megálmodni.
2019. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) És amúgy mi a bajod a címmel?
2019. aug. 20. 15:28
 8/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy nincs benne a probléma!

Olvasd el a szabályzatot.

2019. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Érdekes, nem küldtek se figyelmeztető levelet, se nem tiltottak le :) Nem kell mindenbe belekötni, csak mert unatkozol.
2019. aug. 20. 15:52
 10/14 A kérdező kommentje:
A legtobb kerdes az, hogy "Szerintetek mit tegyek?" , abban sincs a probléma. Akit érdekel, úgyis rákattint.
2019. aug. 20. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!