Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet-e híresnek lenni a...

Lehet-e híresnek lenni a Gyakorikérdések által?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy rendszeresen kérdéseket teszek fel és válaszolok az oldalon, névvel.

Sokat.

Ha indítok egy blogot/youtube csatit ugyanezzel a névvel van e esély arra hogy az emberek rákeresnek a nevemre és bekövetnek?


Ha igen vajon mennyi követőt szerethetek így?


Esetleg van aki erre alapoz?


2019. aug. 20. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én évek óta itt vagyok, volt, hogy első voltam a toplistán (most épp 3.), de nincs rjongótáborom. Szrintem azért, mert alacsony vagyok. Vagy nem tudom...
2019. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés aközött, hogy te itt válaszolsz, vagy más "kreatív" tevékenységet végzel a neten, és ha az egyik jó akkor a másik is az lesz. Ha itt normálisan válaszolsz, és ettől leszel elismert, nem azt jelenti hogy egy szórakoztatóipari terméket is el tudsz vele adni. Itt a tudásodra van szükség elsősorban (amit annyira nem kell túlértékelni, a kérdések legalább 75%-a Google keresés első találataiból megválaszolható), Youtube-on meg a látványra és tartalomra, hogy nézzék. Ez a pozitív oldal, viszont erre kisebb a kereslet, hogy "intelligens" tartalom legyen a neten. A 8-12 éves korosztályban a clickbait eladhatóbb, és ők a Youtube jövője.


Ha a negatív oldalra gyúrsz rá, és trollkodásból akarsz hírnevet szerezni meg keresztbe reklámozni magad, elég hamar kitiltanának innen.

2019. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze simán rajonganék érted.
2019. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én akarok lenni az első aki innen tört ki.

Azt szeretném ha az emberek először úgy tekintenének rám mint:

"A Gyakorikérdések Dancsó Pétere"

utána meg

"A srác aki a Gyakorikérdések által lett híres vlogger"

aztán pedig elismert író szeretnék lenni, könyveimet kiadatni. (, persze akkor már egy picit úgy tekintenék e korszakomra mint "szükséges rossz")

2019. aug. 20. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont az első válaszolót akartam megemlíteni példaként, hogy ő mindenhol ott van :D
2019. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sose nézem a felhasználóneveket, nem is keresek rá, szerintem más se.
2019. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!