Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek illik megmondani, hogy...

Kinek illik megmondani, hogy szereti a másikat a férfinek vagy a nőnek? Miért nem vagyok képes/akarom megmondani valakinek, hogyha szeretem? Miért nem tudok kezdeményezni párkapcsolat kialakításánál?

Figyelt kérdés

Nem használom sokat ezt a szót,pl.anyának se szoktam mondani,régen mondtam neki.A férfival jogviszonyban állok,idősebb tőlem,ezt bővebben nem fejteném ki..Nem vagyok egy neten lógó,telefonos, Tinderes stb. lány,inkább a régebbi dolgokat szeretem.Kapcsolatom még sose volt,saját korosztályommal nem jövök ki.Van néhány barátnőm és barátom(sima barátság van),akkikkel néha tartom a kapcsolatot.

A férfinak nagyon tetszem. Ennek ellenére valahogyan nem megy a kezdeményezés,és az sem,hogy elmondjam neki az érzésemet.Az új dolgokat általában jól fogadom,jól tudok hozzá alkalmazkodni.Más területen kapcsolatot jobban tudok teremteni,de ezen a téren nem megy.A szemkontaktus megvan,mosolygás is,de testi kontaktus,hogy pl "véletlenül hozzáérjek",vagy "csak úgy" megcsókoljam az nem megy.

Másnak régebben elmondtam az érzésemet,az rosszul fogadta,de engem ez nem befolyásol a mostani esetben,már nem gondolok arra.

Eddig ő se mondott semmit.Társadalmi rangom nincs,amit kockáztatnék.A kötöttséggel nincsen bajom.

Mi lehet a gond?



2019. aug. 20. 15:12
 1/7 anonim válasza:
Hat szerintem higyha latod h te is tetszel neki akkor kezdj el vele beszelgetni akar irasba vagy szemelyesen mert ez mind akarat kerdese persze minden lany ugy gondolja h a fiunak kene megtenni az elso lepest en is ez a kategori
2019. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Itt a masik fele h számtalan parrol hallottam mar h a lany kezdeményezett es bejott de ha el kezdez vele beszelgetni akkor hatha visszair valami ilyesmit probalj meg tudom h nehez ha pedig nem ir vissza akkor hagyd nem o az igazi drukkolo
2019. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
*drukkolok meg mindig az elso valaszado vagyok
2019. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked mennyire vált be,hogy te léptél?
2019. aug. 24. 22:14
 5/7 anonim válasza:
mármint nem én voltam hanem a barátnőm akinek bejött úgy hogy ő kezdeményezett és csak ennyi a dolog nyitja hogy ha latod h tetszel neki probald meg irj ha beszéltél vele sok sikert
2019. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
naaa sikerult?
2021. ápr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos meg nem,de most egyikonk se "hibas", a kulso korulmenyek adtak problemat,amik elveszik az idot.Irj privatot. :)
2021. ápr. 10. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!