Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha ének órán...

Mit csinaljak ha ének órán nem bírok énekelni a lámpaláz miatt?

Figyelt kérdés
Már alsós korom óta nagyon lámpalázás vagyok . Ha mondják hogy én jövök fel állok tiszta vörös lesz a fejem a hangom akadozik a pulzusom az egekben és nem azt mondom hogy rosz hangom van mert énekkarra is járok de amikor felelek borzasztóan rossznak tartóm. Ha közben elrontom még jobban stresszelek be könnyezik a szemem és konkrétan a sírás folytogat. Az ének tanárom nagyon bunkó néha meg engedte hogy szünetbe énekeljek csak neki de általában nem. Borzalmas érzés és nem csak ilyen helyzetedben vagyok lámpalázas ha bemutatkozni kell akkor is ha fellépni vagy ilyesmi. Kérlek szépén adjatok hasznos tippeket nagyon fontos lenne nekem.♡ Előre is köszönöm a tippeket(;

2019. aug. 20. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon erős szorongásra utal, szégyellőségre, introverzióra vagy esetleg korábbi megalázások (trauma) emléke (pl. oviban bepisiltél és kinevettek a többiek). Iskolapszichológus vagy egyéb szakember kell neked ahhoz, hogy ezen tudjon segíteni. (Az énektanárnak már régen észre kellett volna vennie, hogy baj van, csodálom, hogy nem szólt senkinek.)
2019. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzett hogy a fogaim nem a legszebbek:(

Talán ez is hozzá járul ahhoz hogy ennyire félek. Mondtam már a szülőimnek is de azt mondták tegyem túl magam rajta.😕 Ők nem azok a típusok akik ilyenre költenének és nem tudok mit csinalni mindig gyomorgörcsel megyek be az ének órára:( Ha sírok akkor a tanár elkezd oltogatni az osztaly előtt és a többiek kinevetnek és nagyon kellemetlen😥

2019. aug. 20. 23:56
 3/5 anonim válasza:
Szia :) Engem régebben csúfoltak a fogaim miatt :) Oviban is és altalanos suliban is. De lett fogszabályzóm és már nagyon szép. Igaz csúnya volt de akkor sem kellett volna ezért bántani az embert. Én ugyan így vagyok még az ének órákon is :( Énekelni mások előtt na azt nem! Most megyek gimibe és félek is ez miatt. Úgy, hogy nekem is jöhetnek a segítségek 😁😁😁😁😁 De mindig azt mondom magamnak túl leszek rajta és kész. 😃
2019. aug. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ha megkéred a tanárt biztos engedi hogy óra után négyszemközt énekel az neki.
2019. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsi, nem olvastam azt a részt hogy bunkó a tanár😓
2019. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!