Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Esküvői ruhaszalonban csak...

Esküvői ruhaszalonban csak úgy bemenni próbálgatni mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Használtan vennèm, csak nem tudom eldönteni milyen fazon legyen. Így nem szeretnèk 8 fèle helyre elutazni egy egy próba miatt :)

2019. aug. 21. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, sőt kell is próbálgatni, mert attól, hogy kinézel egy fazont, még nem biztos, hogy az illik is hozzád.

Alacsony vagyok, azt olvastam, hogy nem ajánlott az abroncsos ruha, mert még jobban összenyom, ezért más fazonú ruhákat néztem neten. Kapásból abroncsosat ajánlottak a szalonban és mindenki szerint nagyon is illett hozzám a ruha.

2019. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dundibogyo válasza:
Egyáltalán nem gáz, menj be nyugodtan és próbálgasd a ruhákat, az még nem kötelez vásárlásra. Az eladók is tisztában vannak vele, hogy az esküvői ruha kiválasztása nem egyszerű és nem megy pillanatok alatt.
2019. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!