Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szóljak vissza neki?...

Hogyan szóljak vissza neki? Már nagyon idegesít.

Figyelt kérdés

Van a sulimban egy lány, kettővel alattam jár, az egyik fiú osztálytársamnak a húga. Állandóan amikor elmegy mellettem a folyosón a legjobb barátnőjével nekiállnak röhögni, és suttogni, miközben gúnyosan néznek. Tutira veszem, hogy a csaj bátyja az osztálytársam mond el mindennek otthon, ugyanis ő ki nem állhat engem, ne kérdezzétek miért, én sem tudom, nem tettem vele semmit, régebben teszett, lehet ezen sértődött be mert megtudta, látszik rajta, hogy engem senkinek tart magához képest. Azóta nagyon bunkó ő is. A tesója ok nélkül nem szólogatna be, hiszen nem is ismer, soha életembe nem beszéltem vele, a nevén kívül mást nem is tudok róla. De az agyamra megy már ezzel.

Lécci ne írjatok olyat, hogy ne szóljak semmit, meg hagyjam inkább, mert ez magától nem oldódik meg, ez megy már lassan 2 éve mindennap, amikor ott megy el mellettem, vagy ha a mosdóban összefutunk. Mit szóljak be neki? Valamit muszáj, mert már én sem bírom ezt szótlanul tűrni. Aztán felőlem mondja csak el otthon, hogy mit mondtam neki, legalább az a hülye bátyja is látja, hogy én nem vagyok az a csendes lúzer aki hagyja magát, mert ő ezt gondolja, hogy én egy kis senki vagyok, ezért viselkedik így a tesójával együtt, mert én úgyse szólok vissza. Azt akarom, hogy lássák meg, hogy én rohadtul nem vagyok ilyen, és engem aztán ne szivasson senki!


Mik a legütősebb beszólások? Ha lehet olyat amit angolra is le lehet fordítani, mert Angliában élek, tehát ne tipikus magyarokat írjatok, amit csak otthon értenének meg. Előre is köszönöm! :)



2019. aug. 21. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha erősebb vagy kérdezd meg, hogy miért kell ezt és mond, hogy elintézhetitek iskola után, ahol jól elgyepálod, azután már tuti nem fogja csinálni
2019. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dundibogyo válasza:
A helyedben nem szólnék be neki, hanem amikor meglátom, elkezdenék nevetni- neked is egyből az jut az eszedbe, hogy rajtad nevet és idegesít- nem?
2019. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, de még mennyire idegesít. Kösz a tanácsot, megpróbálom.
2019. aug. 22. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha vissza szólsz csak megint kiröhögnek hidd el ennek a típusnak az a legroszabb ha azt látja hogy rohadtul nem érdekel téged az amit csinál.
2019. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ők nem látják rajtam, hogy engem érdekelne amit mondanak. Sosem mutatom ki, nagyon jól megtudom játszani, hogy nem érdekel valami vagy valaki. De ők akkor sem hagyják abba. De már tényleg nem érdekel. Amúgyis ez az utolsó évem, és őket csak néha a folyosón szoktam látni, szerencsére nem az osztálytársaim, na nem mintha ők jobbak lennének.
2019. aug. 22. 23:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Állj velük szóba! A legtöbb csak addig nevet amíg meg nem ismer. Beszélgess velük! Utána nem fognak kiröhögni.
2019. aug. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne beszólj nekik, hanem állj le velük beszélgetni. Kérdezd meg, hogy hé, figyu, elmondanád, micsoda olyan hűde vicces? Tettem ellenetek valamit? Stb. Kezeld a helyzetet éretten, és ha nem teljesen agyhalott a kiscsaj, akkor hat évesnek fogja érezni magát tőle.
2019. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mond azt neki ha beszól,hogy rád is csak a kannibálok mondanák,hogy na ez jó ember volt.
2019. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!