Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene E cigit...

Fajth Ádám kérdése:

Valaki segítene E cigit választani?

Figyelt kérdés

Nem dohányzó vagyok, csak szeretnék gőzölgetni.

Mivel szeretek vizipipázni csak az macerás így gondolkozok egy minőségi e cigin. Nézegettem youtubon segítő videókat de valahogy még mindig nem látom át.

A lényeg annyi lenne hogy milyen e liquidet vegyek ha nagy gőzt akarok és véletlen se legyen nikotinos.

Nem akarom tüdőre szívni csak az íz és a nagy füst érdekel !

kb 20000 ft ot szánok rá ! Előre is köszönöm a segítségeket !



2019. aug. 21. 21:42
 1/1 anonim válasza:
Szia, én most vettem egy geekvape aegis minit még nem érkezett meg ,de az értékelés alapján ez éri meg legjobban. Nagy füstje van egész jó minőségű anyagokból készült. (30-40w az ideális teljesítmény de 80w a max) Ez a mod 20000Ft körül szerezhető be és akksis van hozzá 2 porlasztó és egyéb felszerelések. (A gőzt vagy füstöt le kell tüdőzni mindenképp de nyugi egyáltalán nem káros) A liquidekkel én se vagyok tisztába remélem valaki más tud segíteni ebben.
2019. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!