Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miből tudnék inspirációt...

Miből tudnék inspirációt gyűjteni a tanuláshoz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lassan kezdődik az iskola, és idén nagyon bele kéne húznom. Viszont úgy érzem nem vagyok eléggé motivált a tanuláshoz, ezért tavalyi tanítási évben sokat romlott az átlagom. Ezen szeretnék javítani, előre is köszönöm a válaszokat.
2019. aug. 21. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel szeretnél majd foglalkozni?
2019. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kisebb nagyobb célokkal.


Vagy csak nézz körbe reggel:

Sok ember szomorúan megkeseredve megy melózni, sokak nem is nyaralnak s robotolnak.


Engem ez motivàlt, ki is próbáltam magam németbe vendéglátásban s magyarban 2 hónap gyárban (kijutáshoz kess miatt első sorban)...

Megtapasztalod a rosszat s ha józan eszű az ember, elhatározza magában:

Nem így akarok élni, mint azok.

Melóba meg is kérdeztem már magamtól:

"Mit keresek én itt?"


Tapasztaltam s másokat is figyeltem.


Volt egy hatalmas fordulópont, amikor sarkamra álltam.


A suliból kilépve később el kellett indulni az utamon s nem kezdhettem ott ahol szerettem volna.

Ugródeszkának gyógyszerészetben dolgoztam.


Amikor pattan a saját agyad "haladni" akarok. Az elég nagy löket tud lenni.


25éves koromban vállalkozásba keztem, azelőtt pedig meló mellett felkészültem, tanultam és prototípus termékeket készítettem.


Egyre nagyobb célokba vetettem magam.

2019. aug. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
History Chanel vagy youtube. Pl a 30 éves háborúról szóló sorozat nagyon jó. Amikor az ilyent nézed rájössz h mennyire keveset tanultok az iskolában. Te meg ezt a keveset is meg akarod spórolni...
2019. aug. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!