Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Sussex házaspárról?

Figyelt kérdés

Sok embernek nem tetszik a viselkedésük és ezeket olvasom is a kommentszekicióban (magyar és angolnál). Nekem se nagyon jönnek be. Hanry egy papucs lett emelet az amerikai celeb liba mellet. Folyamatosan költekeznek, amire már a brittek is felfigyeltek és ki is nyilvánították egyesek a véleményükét. Én Hanryt nem is nagyon hibáztattom, mert most még ott van a rózsaszín köd. De szerintem ez a Megan egy számító kis dög. Nekem nagyon furcsa, hogy ilyen hamar össze házasodtak és csak úgy hip-hop össze jött a baba, így már biztosítva van a jövője. És még az is tény hogy már a harmadik dádája van a picinek és még nem tudom hány alkalmazót.

Bocsánat hogy így fogalmaztam egyes helyeken, de ez a két jó ember már nagyon idegesít. Én személy szerint ezt a Hanryt a náci egyenruhás dolog után kirúgtam volna a palotából.



2019. aug. 22. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Neked sincs eleted, hogy a toled tobb ezer kilmeterre elo, rad semmifele hatassal nem biro kiralyi csaladdal foglalkozol...?


Mekkora prolinak kell mar ehhez lenni?

2019. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2*Sü ***** válasza:
100%

Mi a véleményem? Kb. az, mint a – nevét sem tudom – afgán elnökről, vagy a Ausztrália oktatási rendszeréről, vagy Indonézia adópolitikájáról. Semmi.


A Sussex házaspár nem rokonom, nincs semmiféle szerepe sem az én, sem a magyarok – de még a britek – kulturális életére sem, sem a politikára, sem semmire, ami csak áttételesen is kihatással lenne az életemre, vagy úgy általában a magyarok, vagy akár a britek életére. Ha ez problémája valakinek, hát akkor más valaki problémája. De úgy tűnik mégis, valakinek minden hónapban fel kell tennie egy kérdést erről, aminek aztán százezredrangú kérdésnek kellene lennie normál esetben.

2019. aug. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mr. Sussex és Mrs. Sussex

Nem ismerem őket.

2021. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!