Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerettem volna/szeretnék...

Szerettem volna/szeretnék Bt21es cuccokat rendelni neten. A többi lent. ?

Figyelt kérdés
Megnéztem Wishen és eBayen de SZERINTEM azok csak hamisítványok. A Bt21 hivatalos oldalán nem lehet rendelni, és se az USAba se ázsiába nem fogok azért kiutazni hogy vegyek. Esetleg tudtok valamilyen oldalt ahonnan rendelhetnék, vagy a Wish és az eBay nem hamisítványokat árul? Európában, valamelyik közeli országban van ilyen bolt?

2019. aug. 24. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs.
2019. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebay-en meg Alin tök jól be lehet szerezni őket. Két BT21 figurám van, a jó árért cserébe nem eredeti, de ugyanolyan jól "funkcionálnak"! Nem baj az ha "hamisítvány". Annyiba különbözik csak, hogy mindegyik címkéjére Koya van írva a figurától függetlenül. Abszolút jobb mint a semmi.
2019. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amazonon találtam és csak annyit írtam be, hogy bt21 official shop szóval. Itt a link: [link]
2019. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket.
2019. aug. 26. 21:38
 5/7 Hozuit válasza:
Idolshop.hu-n lehet renfelni ilyeneket.
2019. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hozuit válasza:
rendelni *
2019. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ők hivatalos BT21-es dolgokat árulnak, és egyes dolgokhoz szoktak pluszba ajándékot is adni.Hogy honnan szállítják azt nem tudom, de megbízhatónak tűnik.

2019. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!